Hediye Fabrikası » İlginç Hediyeler » İlginç Ürünler » Batık Tırnak Koruyucusu
Batık Tırnak Koruyucusu
Batık Tırnak Koruyucusu
Batık Tırnak Koruyucusu

Batık Tırnak Koruyucusu

13,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F134967
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Hemen hemen her gün dar ve sivri burun ayakkabılar giymek zorunda kalanlarlar beli bir süre sonra tırnak batığı gibi bir sorunla karşılaşırlar. Dar, sivri burunlu ayakkabılar tırnağın batığına yol açar. Bu da acıya neden olur haliyle. Hediye Fabrikası olarak sizleri bu sorundan kurtaracak harika bir ürünümüz var! Batık Tırnak Koruyucusu.

Tırnak batığını önlemek için üretilmiş olan Tırnak Batık Koruyucusu'nu kullanarak ayak ağrıları sebebiyle kötü geçirdiğiniz günlerinize son verebilirsiniz. Jel şapkayı parmağınıza geçirip, ayakkabının baskı yapmasını engelleyebilirsiniz. Özel yapısı sayesinde parmağınızın şeklini alarak gün boyu sizlere konfor sağlayacaktır. Böylelikle sevdiğiniz fakat tırnak batığı yüzünden giyemediğiniz ayakkabılarınızı keyifle giyebileceksiniz. Sokakta, çalışma hayatınızda, alışverişte, özel gecelerinizde Batık Tırnak Koruyucusu'nu kullanarak istediğiniz ayakkabıyı istediğiniz zaman tercih edebilirsiniz.

Sağlığınız ve konforunuz açısından tercih edebileceğiniz Batık Tırnak Koruyucusu'nu sitemizden satın almak istiyorsanız siparişinizi tamamlayıp bize iletmeniz yeterli olacaktır.

 

Batık Tırnak Koruyucusu; satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Özel silikon yapısı sayesinde oldukça esnektir.
  • Boy - beden sorunu yaşatmaz.
  • Parmağınızın şeklini alır.
  • Yıkanıp tekrar kullanılabilir.
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.