X
Hediye Fabrikası » Arkadaşa Hediye » Baş Harf Baskılı Kişiye Özel Metal Tabaka
Baş Harf Baskılı Kişiye Özel Metal Tabaka
Baş Harf Baskılı Kişiye Özel Metal Tabaka
Baş Harf Baskılı Kişiye Özel Metal Tabaka
Baş Harf Baskılı Kişiye Özel Metal Tabaka

Baş Harf Baskılı Kişiye Özel Metal Tabaka

59,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F139140
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Sigara içen arkadaşa doğum gününde almayı düşündüğünüz bir hediye bulamadıysanız ve kişiye özel bir hediye tercih etmek istiyorsanız eğer, sigara içen arkadaşa doğum günü hediyesi olarak Baş Harf Baskılı Kişiye Özel Metal Tabaka seçeneğini tercih edebilirsiniz. Metal olmasıyla kalitesini ortaya koyan bu sigara tabakası, kişiye özel isim baskılı olması sayesinde de hediye sahibinin kendisini önemli hissetmesini ve her kullandığında da arkadaşınızın sizi hatırlamasını sağlayacaktır. Bu bağlamda alınabilecek en güzel sigara tabakaları seçenekleri arasında başı çeken Baş Harf Baskılı Kişiye Özel Metal Tabaka hediye seçeneği arkadaşınız tarafından çok beğenilecektir.

Ayrıca yalnızca arkadaş için değil, aynı zamanda doğum günü ya da sevgililer günü gibi özel günler için erkek sevgiliye verilecek hediyeler arasında da bulunan Baş Harf Baskılı Kişiye Özel Metal Tabaka ile erkek sevgiliyi son derece mutlu etmeye hazır olun! Dilerseniz sadece onun ismini değil aynı zamanda kendi isminizi de baskılatarak her an sevgilinizin sizi düşünmesini sağlayabilirsiniz. Eğer siz de sevgililer günü hediyeleri erkeklere özel olmalıdır diyorsanız sigara içen sevgiliye gönül rahatlığıyla Baş Harf Baskılı Kişiye Özel Metal Tabaka hediye seçeneğini tercih edebilirsiniz. Aynı şekilde sevgililer günü dışında kocama doğum günü sürprizi hazırlamak istiyorum diyenlerin kaçırmaması gereken farklı ve oldukça kullanışlı bir ürün olacaktır.

Sevgili, arkadaş ve diğer sevdikleriniz için tercih edebileceğiniz sürpriz hediyeler arasında yer alan Baş Harf Baskılı Kişiye Özel Metal Tabaka hediyesi sayesinde sevdiklerinizi daha önce hiç olmadığı kadar mutlu etmeyi başaracak ve onlara vermiş olduğunuz değeri en güzel şekilde sevdiklerinize göstereceksiniz. Sevgiliye sevgililer günü hediyesi, arkadaşa doğum günü hediyesi ya da babaya babalar günü hediyesi olarak alınabilecek Baş Harf Baskılı Kişiye Özel Metal Tabaka, Hediye Fabrikası'nda sizleri bekliyor. O halde daha ne bekliyorsunuz? Baş Harf Baskılı Kişiye Özel Metal Tabaka hediyesini kişiye özel olarak isim baskısıyla hazırlatarak sigara içen sevdikleriniz için anında sipariş edebilirsiniz. Hediye sahibinin asla hayır diyemeyeceği son derece kullanışlı ve anlamlı bir hediye olacağından hiç şüpheniz olmasın.

Baş Harf Baskılı Kişiye Özel Metal Tabaka'yı Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ürün Ebadı: 9.5cm x 7.5cm'dir
  • Sigara tabakası paslanmaz metaldir.
  • Yaklaşık olarak 16 adet kısa sigara sığabilmektedir.
  • Baş Harf Baskılı Kişiye Özel Metal Sigara Tabakası özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.