Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Saat » Baskılı Saatler » Bankta Oturan Mutlu Çift Saat
Bankta Oturan Mutlu Çift Saat

Bankta Oturan Mutlu Çift Saat

44,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F63096
Tavsiye Et >
Ortalama 1 işgünü içerisinde kargoya verilir
10 karakter yazabilirsiniz.
10 karakter yazabilirsiniz.
-
ADET
+

Romantizm hayatımızın olmazsa olmazı… Hem sevdiklerimiz ile geçirilen zaman ne de kıymetlidir. Sizi seven, sizin ise âşık olduğunuz biri varsa ne mutlu size. İşte bunun kıymetini bildiğinizi göstermek için güzel hediyelere ihtiyacınız var. Sadece özel günlerde değil, öylesine bir günde dahi hediye verebilir, sevdiğiniz kişiyi romantik duygulara sürükleyebilirsiniz. Bunun için size önerimiz ise romantik görseli ve şık tasarımı ile dikkat çeken duvar saati modeli olacak. Şık, esprili ama romantik görünen duvar saati sevdiğiniz kişinin odasını ya da evinin başka bir noktasını süsleyecek. Gördükçe gülümseyip, mutlu olacağı, aşkını hatırlayacağı hediye, güzel anıların da bir hatırlatıcısı olacak.

Kaliteli baskı ile ortaya çıkan görsel, sizin vermiş olduğunuz isimler ile birlikte özel olarak tasarlanıp, son şeklini alıyor. Yani isimlerinizin yer aldığı ürün, eşsiz oluyor. Erkek sevgiliye ne hediye alınır, bayana hediye nasıl olmalıdır, bunların tümü özellikle belli zamanlarda çoğumuzun zihnini kurcalıyor. Bayanlar için en ideal seçenek şüphesiz ki bu saat olacaktır. Eşe doğum hediyesi olarak sunulabilecek olan tasarım, evinizin en özel yerini süsleyecek, gülümseten bir anı olacaktır. Yıllar sonra dahi her saate baktığınızda aşkınızı hatırlayabilirsiniz. Sevgiliye farklı hediyeler ile sürpriz yapmak, onu şaşırtmak işte bu kadar kolay. Hediyenizin baktıkça güzellikleri hatırlatacak olması ise cabası. Bunun için siz de geç kalmadan siparişinizi verin ve hediyenize kavuşun. Sevdiğinizin gözlerindeki mutluluğu gördüğünüzde şaşıracaksınız. Onu mutlu etmenin bu kadar kolay olduğunu öğrenmek ise sizi şaşırtabilir.

 

Bankta Oturan Mutlu Çift Saati satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Görselde yer alan tasarım, süblimasyon (ısı transferi) yöntemiyle saatinizin üst yüzeyine kalıcı bir şekilde işlenmektedir.
  • Ürün 1 adet AA pil (standart kalem pil) ile çalışmaktadır.
  • Cam malzemeden üretilmektedir. Çapı 30 cm, Kalınlığı 4 mm'dir.
  • Saat mekanizması olarak ses çıkarmayan mekanizma kullanılmaktadır.
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.