X
Hediye Fabrikası » Doğum Günü Hediyesi » Babaya Doğum Günü Hediyesi » Balık Tutmayı Sevenlere Hediye Avcı Kahve Kupası
Balık Tutmayı Sevenlere Hediye Avcı Kahve Kupası
Balık Tutmayı Sevenlere Hediye Avcı Kahve Kupası
Balık Tutmayı Sevenlere Hediye Avcı Kahve Kupası
Balık Tutmayı Sevenlere Hediye Avcı Kahve Kupası
Balık Tutmayı Sevenlere Hediye Avcı Kahve Kupası
Balık Tutmayı Sevenlere Hediye Avcı Kahve Kupası

Balık Tutmayı Sevenlere Hediye Avcı Kahve Kupası

49,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138670
Tavsiye Et >
Renk:
Gümüş
Gold
10 karakter yazabilirsiniz.
15 karakter yazabilirsiniz.

Balık tutmayı seven babaya hediye olarak nasıl bir hediye alabilirim diye uzun uzun düşünüyor fakat bir türlü ona nasıl bir hediye alacağınıza karar veremiyorsanız eğer, Balık Tutmayı Sevenlere Hediye Avcı Kahve Kupası hediye seçeneğini tercih edebilirsiniz. Balık tutan babalar için bilindiği üzere zaman en kıymetli şeydir. Bu yüzden uykusu gelmemesi için ona avcı kahve kupasını armağan ederek babanın daha uzun süre enerjik kalmasını sağlayabilir ve kupadan her kahve içişinde sizi düşünmesini sağlayabilirsiniz. Babaya özel olarak babalar gunu hediyesi seçenekleri içerisinde bulunan bu kupayı babaya babalar günü hediyesi olarak hiç beklemeden sipariş edebilir ve size özel sunulan fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Öte yandan balıkçı babalara doğum günü hediyesi olarak alınması gereken özel hediye seçeneklerinden olan Balık Tutmayı Sevenlere Hediye Avcı Kahve Kupası​ ona alınabilecek en özel hediyelerden biri olacaktır. Öte yandan erkek arkadaşa özel olarak da alınabilecek özel bir ürün olan bu kahve kupası ile erkeğe doğum günü hediyesi ne alabilirimsorusuna en güzel cevabı vermiş olacaksınız. Aynı şekilde balıkçı olan erkek için en güzel hediye kesinlikle ona enerji verecek olan bu kahve kupası olacaktır. Kahvelerin kolay kolay soğumasını engelleyen özel tasarım bir hediye seçeneğidir. Balıkçılığı ister iş için isterse de hobi için yapanların kesinlikle alması gereken özel bir hediye seçeneğidir. Bu bakımdan erkek arkadaşa ya da babaya hediye olarak kişiye özel kupa hediye seçeneği olan Balık Tutmayı Sevenlere Hediye Avcı Kahve Kupası​'nı hiç düşünmeden sipariş edebilir ve onları daha önce hiç olmadığı kadar mutlu edebilirsiniz. En özel hediye seçenekleri için her zaman olduğu gibi Hediye Fabrikası'nı tercih edeceksiniz. Bu güzel ürünü hemen sipariş edin!

Balık Tutmayı Sevenlere Hediye Avcı Kahve Kupası'nı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kupa yüksekliği: 9,5 cm çapı:8,5 cm
  • Kupanın malzeme kalınlığı 4 mm'dir.
  • Ürün Çeşidi: Seramik; İçi beyaz Dışı ve Kulbu tercihinize göre Altın veya Gümüş kaplamalı porselen kupa.
  • Altın veya Gümüş renkde tercih ettiginiz balıkçılara özel kupa üzerine kişiye özel baskı yapılır.
  • Balık Tutmayı Sevenlere Hediye Avcı Kahve Kupası özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

 

 

 

07.02.2019
  yeşim y. - 
resimde göründüğünden daha kaliteli teşekkür ederim
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.