X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Baskılı Bardak » Kişiye Özel Viski Bardağı » Babaya Özel Premium Viski Seti
Babaya Özel Premium Viski Seti
Babaya Özel Premium Viski Seti
Babaya Özel Premium Viski Seti

Babaya Özel Premium Viski Seti

499,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137231
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Babalar günü hediyelerinin en önemli detayı babanın zevkine hitab edecek hediyeler seçmek ve onun keyifle kullanacağı hediyeleri tercih etmektir. Her babanın zevki ve tarzı farklıdır elbette ki. Hediye Fabrikası olarak sizlere önerdiğimiz Babaya Özel Premium Viski Seti, içki içmekten keyif alan tarz sahibi babalar için tasarlandı. Kadeh ve viski şişesinin üzerine yazılacak isim-soyisim ve kısa notunuz bu hediyeyi sıradanlıktan çıkaracak ve çok değerli bir armağana dönüştürecektir. Sevgili babanın içkisini içerken keyifle kullanacağı bu set ona kendini değerli hissettirecek, kalıcılığını da bir ömür sürdürecektir. Sıradan hediyelerin aksine babanın zevkine hitab eden bir hediyeyi tercih etmenizin babayı ne kadar mutlu edeceğini ve onurlandıracağını bir düşünün! Bu bakımdan erkeklere özel hediye arıyorsanız babaya alınabilecek bu set tam size göre!

Babalar günü hediyesi olarak hem şık hem de anlamlı bir hediye olabilecek Babaya Özel Premium Viski Seti için babanızın isim-soyismini ve üzerine yazdırmak istediğiniz notunuzu bize iletin bizde bu şık ve özel seti babanız için hazırlayalım. Aynı zamanda bu özel seti almadan hazırlayacağınız küçük bir babaya mektup ile babayı son derece duygulandıracak ve sizi ne kadar çok sevdiğini bir kez daha düşünmesini sağlayacaksınız. Klas olan babaya alınabilecek en özel babalar günü hediye seçeneği olacaktır bu viski seti. Dilerseniz bu özel ürünü babaya dogumgunu hediyesi olarak da hiç düşünmeden sipariş edebilirsiniz. Bunun yanında babaya alınacak klas ve en ilginç hediye seçeneği olan Babaya Özel Premium Viski Seti, babalar tarafından asla hayır denilmeyecek bir hediye olacaktır.

Siz de Hediye Fabrikası adresinden bu özel ürünü babaya özel olarak sipariş ederek babanızı daha önce hiç olmadığı kadar mutlu edebilirsiniz.

Babaya Özel Premium Viski Seti'ni Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

Tamamen orijinaldir.

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2018 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.