X
Hediye Fabrikası » Baskılı Hediyeler » Baskılı Kupalar » Babaya Özel Efsanevi Baba Sözleri Kupası
Babaya Özel Efsanevi Baba Sözleri Kupası
Babaya Özel Efsanevi Baba Sözleri Kupası
Babaya Özel Efsanevi Baba Sözleri Kupası
Babaya Özel Efsanevi Baba Sözleri Kupası

Babaya Özel Efsanevi Baba Sözleri Kupası

39,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F62902
Tavsiye Et >

Babanızdan duyduğunuz efsane sözler artık ölümsüzleşiyor! Nasıl mı? Elbette ki tasarımına imza attığımız Babaya Özel Efsanevi Baba Sözleri Kupası ile.

Babasından klasik 'Biz sizin zamanınızdayken..' gibi efsane sözleri duymayan  kalmamıştır herhalde. Hemen hemen her babanın kurduğu bu cümleleri bir efsane sayarak bu şık kupa bardak üzerinde ölümsüzleştirmek istedik ve babaya hediye edilebilecek espirili bir armağan olarak sizlerin beğenisine sunduk. Babaya alınabilecek en farklı hediyelerden biri olarak sitemizde yerini alan Babaya Özel Efsanevi Baba Sözleri Kupası ile babanıza tatlı bir sürpriz yapabilecek, onu bu sıradışı hediyeniz ile şaşırtabileceksiniz. Çay ya da kahve içmeyi çok seven babanızın büyük bir keyifle kullanacağı bu kupa onun şimdiye kadar aldığı en anlamlı hediye olarak her daim özel bir yere sahip olacak ve severek kullanılacaktır. Sevgili babanızın çay veya kahve saatlerini renklendireceğini düşündüğümüz Babaya Özel Efsanevi Baba Sözleri Kupası, efsane baba sözlerini dışında baba figürü ile de dikkat çekiyor. Değerli babalarımızın gönlünü fethedebilecek nadir hediyelerden biri saydığımız bu kupa bardak neden babanızda da olmasın ki?

Babaya ne hediye alınır? sorusuna harika bir cevap olabilecek Babaya Özel Efsanevi Baba Sözleri Kupası'nı ona en özel günlerinden birinde yani doğum gününde veya babalar gününde armağan edebilirsiniz. Aradan uzun yıllar geçse bile heyecanını koruyacak bu armağanı satın almak istiyorsanız acele edin. Sitemizden siparişinizi oluşturup tarafımıza iletin, bizde bu sıradışı kupa bardağı o özel günde babanızın beğenisine sunalım.

 

Babaya Özel Efsanevi Baba Sözleri Kupası'nı satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

Not:Taslak Sabittir.

Bu kupa sihirli kupa değildir.

Baskı uzun ömürlüdür.

Ilık suda ve elde yıkamanız yapılan baskının daha uzun ömürlü olması açısından tavsiye edilir.

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.