X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Baskılı Bardak » Babaya Hediye 2li Rakı Kadehi
Babaya Hediye 2li Rakı Kadehi
Babaya Hediye 2li Rakı Kadehi
Babaya Hediye 2li Rakı Kadehi
Babaya Hediye 2li Rakı Kadehi

Babaya Hediye 2li Rakı Kadehi

74,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F139330
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Babalar günü için ya da babaya doğum günü için farklı ve muhabbet dolu bir hediye alarak onu şımartmak istiyorsanız Babaya Hediye 2li Rakı Kadehi setini çok beğeneceksiniz. Üzerine babanızın ismini de baskılatarak kişiye özel hale getireceğiniz Babaya Hediye 2li Rakı Kadehi ile babaya unutamayacağı bir babalar günü yaşatmaya hazır olun! Babama ne hediye alsam diye kara kara düşünenlerin asla kaçırmaması gereken bu rakı kadehi hediyesi sayesinde babanızla birlikte uzun muhabbetler edecek ve muhabbete doymayacaksınız. Benim babam aslan gibi adam diyorsanız eğer Babaya Hediye 2li Rakı Kadehi tam aradığınız hediye olacak! Online hediye siteleri arasında en çok tercih edilen site olan Hediye Fabrikası'nda birbirinden güzel ve farklı hediyeleri kolaylıkla bulacakınız.

Bu bağlamda kişiye özel isim yazılı rakı bardağı hediye seçeneklerinden biri olan Babaya Hediye 2li Rakı Bardağı seti ile babaya unutamayacağı bir gün yaşatacaksınız. Kişiye özel isim baskısıyla kendisini oldukça önemli hissedecek olan babanız, bu bardakları her kullandığında sizi ne kadar çok sevdiğini düşünecektir. Dilerseniz diğer kupa çeşitleri seçeneklerini Hediye Fabrikası'ndan bularak babaya en farklı hediyeleri gönül rahatlığıyla armağan edebilirsiniz. Babama güzel bir hediye almak istiyorum diyenlerin kaçırmaması gereken hediye seçeneklerinden biri olan Babaya Hediye 2li Rakı Bardağı seti, Hediye Fabrikası tarafından özel olarak üretilmektedir.

Öte yandan dilerseniz bu güzel hediyenin yanında babaya anlamlı doğum günü şarkıları da oluşturarak kuracağınız çilingir sofrasına renk katabilirsiniz. Babama muhteşem bir sürpriz hazırlamak istiyorum diyenler buraya! Babaya alınması gereken en özel hediye seçeneklerinden biri olan Babaya Hediye 2li Rakı Bardağı'nın yanı sıra ona duygusal hediye seçenekleri de tercih ederek mükemmel bir sürpriz hazırlayabilirsiniz. O halde daha fazla beklemeden Babaya Hediye 2li Rakı Bardağı hediyesini ve daha birçok hediye seçeneğini babaya doğum gününde ya da babalar gününde hiç düşünmeden armağan edebilir ve onu daha önce hiç olmadığı kadar mutlu edebilirsiniz. En özel hediye seçeneklerini size uygun fiyat avantajlarıyla her zaman olduğu gibi Hediye Fabrikası'nda kolaylıkla bulacaksınız.

Babaya Hediye 2li Rakı Kadehi'ni Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kadeh üzerindeki yazılar lazer işlemesiyle yapılmaktadır.

  • 2Adet üzeri baskılı rakı kadehi gönderilmektedir.

  • Yazılarda her hangi bir silinme olmamaktadır.

  • Bulaşık makinesinde yıkanabilir ancak elde yakama tavsiye edilir.

  • Babaya Hediye 2li Rakı Kadehi özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir. 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.