X
Hediye Fabrikası » Baskılı Hediyeler » Baskılı Kupalar » Babasının Paşaları - İsim Yazılı Kupa
Babasının Paşaları - İsim Yazılı Kupa
Babasının Paşaları - İsim Yazılı Kupa
Babasının Paşaları - İsim Yazılı Kupa
Babasının Paşaları - İsim Yazılı Kupa

Babasının Paşaları - İsim Yazılı Kupa

39,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F58048
Tavsiye Et >
9 karakter yazabilirsiniz.
9 karakter yazabilirsiniz.
9 karakter yazabilirsiniz.
50 karakter yazabilirsiniz.

Babasının biricik oğulları olarak bu seneki babalar günü hediyemiz ortak olsun diyorsanız Hediye Fabrikası'nın tasarladığı bu şirin kupa sizler için! Üzerine babanızı ne kadar çok sevdiğinizi yazdırabileceğiniz Babasının Paşaları - İsim Yazılı Kupa, isimleriniz ile hazırlanıyor. Babasının Paşaları - İsim Yazılı Kupa, üzerindeki baba ve çocukları figürü ile oldukça şirin görünüyor. Babayı bi yandan gülümsetecek bir yandan da duygu dolu anlar yaşamasına sebep olacak Babasının Paşaları - İsim Yazılı Kupa, babaya alınabilecek en özel hediye olacaktır. Siz de babaya özel tasarım eşyalar almak istiyorsanız bu ürünü sakın kaçırmayın!

Ayrıca klasik babalar günü hediyelerinden sıkıldıysanız Hediye Fabrikası olarak tasarladığımız bu şirin figürlü kupayı sevgili babanız için satın almalısınız. Babaya özel hediyelik kupa alarak babalar günü gibi özel günlerde onu mutlu etmek istiyorsanız bu özel ürünü hemen sipariş edebilirsiniz. Artık babalar günü hediyeleri ne olabilir diye uzun uzun düşünmenize gerek kalmadı. Babasının Paşaları - İsim Yazılı Kupa ile babaya ortak olarak alınabilecek en özel hediyeyi tercih edeceksiniz.

Siz de bir erkeğe en güzel hediye ne olabilir diye düşünmeden bu ürünü Hediye Fabrikası'ndan kolaylıkla sipariş edebilirsiniz. Bütün bunların yanında babalar günü dışında en güzel yılbaşı hediyesi olacak bu ürünü babaya ortak olarak kardeşinizle birlikte alabilirsiniz. Babanın kullandıkça sizi hatırlayacağı bu kupayı dilerse iş yerinde dilerse de evde kullanacaktır. İçeceği kahve ve çaylarda her zaman aklına siz geleceksiniz. Babaya özel olarak alınabilecek en eğlenceli ve en tatlı hediyelik kupalardan biri olan Babasının Paşaları - İsim Yazılı Kupa Hediye Fabrikası'nda sizi bekliyor.

Siz de daha fazla beklemeden babaya özel olarak tasarlanan bu kupayı kolaylıkla sipariş edebilir ve babaya unutulmayacak bir anı oluşturabilirsiniz.

Babasının Paşaları - İsim Yazılı Kupa'yı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Baskı uzun ömürlüdür.
  • Ilık suda ve elde yıkamanız yapılan baskının daha uzun ömürlü olması açısından tavsiye edilir.

 

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.