X
Hediye Fabrikası » Baskılı Hediyeler » Baskılı Kupalar » Babasının Oğlu - İsim Yazılı Kupa
Babasının Oğlu - İsim Yazılı Kupa
Babasının Oğlu - İsim Yazılı Kupa
Babasının Oğlu - İsim Yazılı Kupa
Babasının Oğlu - İsim Yazılı Kupa

Babasının Oğlu - İsim Yazılı Kupa

24,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F58051
Tavsiye Et >

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
9 karakter yazabilirsiniz.
9 karakter yazabilirsiniz.
50 karakter yazabilirsiniz.
-
ADET
+

Babalarımıza özel tasarladığımız eşsiz bir armağan, Babasının Oğlu - İsim Yazılı Kupa ile babaya kendisini oldukça özel hissettireceksiniz. Ona karşı olan duyguları ve babanın ismini baskılatabileceğiniz bu kupa bardak ile babaya unutamayacağı bir babalar günü yaşatacaksınız! Bu bakımdan erkeğe ilginç hediyeler almak isteyenlerin asla kaçırmaması gereken özel bir hediye seçeneğidir.

Babanızı çay-kahve keyiflerine renk getirecek bir hediye ile mutlu etmeye ne dersiniz? Babalar gününde babamıza seçeceğimiz hediye hem kalıcı hem de farklı olsun isteriz. Ama farklı tasarım da bir hediyeye ulaşamayıp klasik hediyeler olan cüzdan, gömlek, kravat, saat vs. gibi hediyeleri tercih ederiz. Babamızın bir süre kullanıp sonra bir köşeye kaldıracağı hediyeler.. İşte klasik babalar günü hediyelerini geride bıraktıracak harika bir tasarım, Babasının Oğlu - İsim Yazılı Kupa Hediye Fabrikası'nda sizi bekliyor! Babaya hediyelik kupalar hazırlatarak ona küçük ve anlamlı hediye almak isteyenlerin kaçırmaması gereken özel bir hediyedir. Bu güzel baskılı kupa bardak sayesinde artık babaya ne alınır diye kara kara düşünmeye hiç gerek yok! Öte yandan babaya doğum günü hediyeleri olarak da sipariş edebileceğiniz bu bardak ile babaya aynı zamanda güzel bir anı armağan etmiş olacaksınız.

Bütün bunların yanında baba olan arkadaşa doğum günü hediyesi ne alınır diye kendi kendinize düşünüyorsanız Babasının Oğlu - İsim Yazılı Kupa'yı gönül rahatlığıyla arkadaşa armağan edebilir ve onunla olan samimiyeti güçlendirebilirsiniz. Üzerine işleteceğiniz isminiz ve babaya olan sonsuz duyguları içeren bir mesajla tasarlanan bu kupa tamamen babaya özel. Babaya duygu dolu anlar yaşatacak, her an gözünün önünde olacak, çay ve kahve keyiflerini ikiye katlayacak olan eşsiz tasarıma sahip Babasının Oğlu - İsim Yazılı Kupa ile en anlamlı babalar günü hediyesini vermiş olacaksınız.

Babasının Oğlu - İsim Yazılı Kupa'yı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Baskı uzun ömürlüdür.
  • Ilık suda ve elde yıkamanız yapılan baskının daha uzun ömürlü olması açısından tavsiye edilir.

 

 

 

 

 

lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.