X
Hediye Fabrikası » Babalar Günü Hediyesi » Babasının Kopyası Baba Çocuk T-shirt
Babasının Kopyası Baba Çocuk T-shirt
Babasının Kopyası Baba Çocuk T-shirt
Babasının Kopyası Baba Çocuk T-shirt

Babasının Kopyası Baba Çocuk T-shirt

109,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137255
Tavsiye Et >
Tişört Rengi:
Beyaz
Siyah
Erkek Tişört Bedeni:
S
M
L
XL
XXL
Çocuk Tişört Bedeni:
2-3
4-5
6-7
8-9
10-11
12-13

Babasının kopyası baba çocuk Tshirtü sayesinde baba – kız, ya da baba – oğul en güzel saatleri siz geçirebilirsiniz.

Her çocuk babasına benzemek ister. Zira babalar kız çocuklarının en büyük kahramanı, erkek çocuklarınınsa idolüdür. İşte bu ilginç ve bir o kadar da güzel tişört sayesinde babaları olduğu kadar çocukları da sevindirebilirsiniz.

Bu babalar gününde babasının bir tanecik kızı, ya da oğlu olarak babanıza bu kopyala- yapıştır tişörtlerinden aldığınızda, babanız tişörtü beğendiği kadar üzerindeki kopyala yapıştır ifadelerine de bayılacak. Ya bu ifadeyi gördüğünde kahkahalara boğulacak, ya da bu ilginç tişörtü nerden bulduğunuzu sorarak sizi yaratıcılığınız konusunda da kutlayacaktır.

İşte bu babalar gününde hediye seçimi ve yaratıcılığınız konusunda siz de babanızdan bu iltifatlardan almak isterseniz kesinlikle sıradan hediyeler yerine bu ilginç tişörtlerden almanızı öneriyoruz ona. İster beyaz, isterseniz de siyah renk seçeneğindeki tişörtlerden alarak onu dünyanın en sevinçli babasına dönüştürebilirsiniz. Babanız ister zayıf, ister şişman olsun tüm beden numaralarını da sayfamızda bulabileceğinizden endişeniz olmasın. Babalar günü hediyesi ne olabilir diye düşünmenize şu dakikadan sonra hiç lüzum yok. Bakın bu tişört görünüşüyle bile ne kadar eğlenceli ve sıra dışı duruyor.

Yaza girdiğimiz şu günlerde ister babalar gününde, ister babanızın yaş gününde ya da sıradan günlerde babanıza armağan edebileceğiniz bu Ctrl baskılı tişörtlerle babanızı sağlıklı ve onları serin hissettirecek kullanışlı tişörtlere kavuşturun! Aynı anda üzerinize giyerek   dışarıya çıktığınızdaysa her ikinizde etrafın ilgisini üzerinizde hissedeceksiniz. Zira bu güzel ve ilginç tişörtleri nerden aldığınızı herkes merak edecektir. Babaya doğum günü sürprizi mi yapmak istiyorsunuz? Bu farklı tişörtleri birlikte giydiğinizde babanız çok iyi hissedecek!

Şimdilerde Hediye Fabrikası sayesinde babaya babalar gününde ya da babanın yaş gününde hediye gönderme k çok kolay. Basın klavyenizin tuşlarına, babanızın hediyesi kapıda beliriversin

 

Babasının Kopyası Baba Çocuk T-shirt ile günümüz teknolojisini artık baba oğullar da yakalayacak!

Birbiriyle birlikte zaman geçirmeye doyamayan, her an aynı şeyleri yapan ve oğlunun her defasında babasını taklit etmesiyle geçip giden günlere renk katacak baba oğul T-shirtü ile babalar günü hediyesi zirveye oturacak. Babaya hediye almak isteyenler ne alacağını bilemezken kendilerini hep es geçerler. Babanızın tıpkısı olduğunu anladıktan sonra bu t-shirtü almak isteyeceksiniz.

Son zamanların teknolojisiyle artık babalar da içli dışlı olduktan sonra bilgisayar terimiyle kopyala yapıştır t-shirtü almak babaya ve oğula gerçekten yakışacak bir babalar günü hediyesi olacaktır. T-shirt’ün kaliteli yapısı ve tamamen pamuktan oluşması sağlık açısından hiçbir tehlike arz etmezken yaz aylarında bile t-shirt sizleri serin tutması için tasarlanmıştır.

Babasının Kopyası Baba Çocuk T-shirt Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Su bazlı pigment boya ile insan sağlığına zarar vermeyen baskı.
  • Kumaşla bütünleşen canlı çıkmayan baskı.
  • Hava geçiren terletmez baskı.
  • %100 sağlıklı pamuk tişört.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.