X
Hediye Fabrikası » Baskılı Hediyeler » Baskılı Kupalar » Babasının Kızları - Sihirli Kupa
Babasının Kızları - Sihirli Kupa
Babasının Kızları - Sihirli Kupa
Babasının Kızları - Sihirli Kupa
Babasının Kızları - Sihirli Kupa

Babasının Kızları - Sihirli Kupa

49,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F58050
Tavsiye Et >
9 karakter yazabilirsiniz.
9 karakter yazabilirsiniz.
9 karakter yazabilirsiniz.
50 karakter yazabilirsiniz.

Babasının kızları olarak bu Babalar Gününde babaya vereceğiniz hediyeniz bizden ! Değerli babanız bu seneki babalar günü hediyesini bir ömür unutmayacak.. Hediye Fabrikası tasarımlarından Babasının Kızları - Sihirli Kupa, babaya alınabilecek hediye seçeneklerinin en özeli.. Babaya ofis için alınabileceği gibi ona alınacak en güzel ev hediyesi seçeneklerinden biri de olan bu kupa onu çok sevindirecektir.

Babaya her sene Babalar Gününde aldığınız klasik hediyelerin çok dışında kalan Babasının Kızları - Sihirli Kupa, babaya alınabilecek en özel babalar günü hediyesi olacaktır. Babasının Kızları - Sihirli Kupa babanın çay ve kahve saatlerine keyif katacaktır ve babayı dünyanın en mutlu insanı yapmaya yetecektir. Üzerinde baba ve çocuklar figürü bulunan Babasının Kızları - Sihirli Kupa üzerine babanızın isminin, babalar günü mesajının ve isimlerinizin yazılmasıyla en anlamlı babalar günü hediyesine dönüşecektir. En anlamlı babalar için hediyeler seçeneklerinin başında gelen bu sihirli kupayı kullandıkça babanız sizi düşünecektir. Öte yandan babaya doğum günü hediyesi ne alınır diye kara kara düşünüyorsanız ona hiç beklemeden isim baskılı bu kupayı armağan edebilirsiniz.

Babayı ne kadar çok sevdiğinizi yazdırabileceğiniz şık sihirli çay-kahve kupasıyla babayı şaşırtabilir, mutlu edebilirsiniz. Siyah olarak görünen Babasının Kızları - Sihirli Kupa, sıcak su konulduğu zaman beyaz hale gelerek üzerindeki figür ve mesajınız görünür hale gelecektir. Babaya alınabilecek hediyelik kupa bardaklar arasından duygusal bir seçenek olan bu kupa, babayı daha önce hiç olmadığı kadar mutlu edecektir. Babanız için erkeklere hediye seçenekleri arasından anlamlı ve oldukça kullanışlı bir hediye seçeneği arıyorsanız, Babasının Kızları - Sihirli Kupa'yı babaya hiç beklemeden sipariş edebilir ve onu daha önce hiç olmadığı kadar mutlu edebilirsiniz. O halde daha fazla beklemeden bu ürünü sipariş edin!

Babasının Kızları - Sihirli Kupa'yı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Baskı uzun ömürlüdür.
  • Ilık suda ve elde yıkamanız yapılan baskının daha uzun ömürlü olması açısından tavsiye edilir.

 

 

 

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.