X
Hediye Fabrikası » Baskılı Hediyeler » Baskılı Kupalar » Babasının Kızları - İsim Yazılı Kupa
Babasının Kızları - İsim Yazılı Kupa
Babasının Kızları - İsim Yazılı Kupa
Babasının Kızları - İsim Yazılı Kupa
Babasının Kızları - İsim Yazılı Kupa

Babasının Kızları - İsim Yazılı Kupa

39,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F58047
Tavsiye Et >
10 karakter yazabilirsiniz.
9 karakter yazabilirsiniz.
9 karakter yazabilirsiniz.
50 karakter yazabilirsiniz.

Babasının biricik kızları olarak ablayla veya kardeşinizle sevgili babaya unutulmaz bir hediye vermeye ne dersiniz? Elbette ki hayır demezsiniz! Değerli babayı babalar günü gibi bir özel günde hediye ile şaşırtmanız ve ona duygu dolu anlar yaşatmanız mümkün. Babaya alınabilecek duygusal hediye Babasının Kızları - İsim Yazılı Kupa Hediye Fabrikası'nda sizi bekliyor. Babalar günü gibi özel bir gün için babaya özel hediyeler almak istiyorsanız bu kupayı sakın kaçırmayın!

Bir baba ve iki kız figürü ile renklendirilen bu kupa oldukça şirin bir görünüm sergiliyor. Üzerine işlenecek olan isimlerle ve çok özel mesajla tamamen babaya özel olacak bir hediyeye dönüşüyor. Çay ve kahve içmeyi seven babanın, Babasının Kızları - İsim Yazılı Kupa'yı elinden düşürmeyeceğine eminiz. Evde veya iş yerinde güne başlamak adına bu kupa ile çayını ve kahvesini yudumlayacak, günün yorgunluğunu bu tasarım kupa bardak ile içtiği çay ve kahve ile atacak. Özellikle babaya doğum günü hediyesi olarak sipariş edebileceğiniz Babasının Kızları - İsim Yazılı Kupa'yı hiç düşünmeden babaya özel olarak sipariş edebilirsiniz. Babalar için erkeklere doğum günü hediyesi ne alınır diye kara kara düşünmeye artık hiç gerek yok!

En güzel erkek hediye çeşitleri arasında yer alan Babasının Kızları - İsim Yazılı Kupa'yı babaya doğum günü hediyesi ya da babalar günü hediyesi olarak sipariş edebilir ve kişiye özel halde ona armağan edebilirsiniz. En anlamlı hediye seçeneklerinden biri olan bu baskı kupa hediye seçeneği Hediye Fabrikası'nda sizi bekliyor. Babaya verilen değeri, sevgiyi ve özeni hissettirecek Babasının Kızları - İsim Yazılı Kupa'dan daha özel bir hediye bulamayacağınızı düşünüyoruz ve bu kupayı babanız için satın alamnızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Acele edin!

Babasının Kızları - İsim Yazılı Kupa'yı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Baskı uzun ömürlüdür.
  • Ilık suda ve elde yıkamanız yapılan baskının daha uzun ömürlü olması açısından tavsiye edilir.

 

 

 

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.