X
Hediye Fabrikası » Baskılı Hediyeler » Baskılı Kupalar » Babasının Kızı - Sihirli Kupa
Babasının Kızı - Sihirli Kupa
Babasının Kızı - Sihirli Kupa
Babasının Kızı - Sihirli Kupa
Babasının Kızı - Sihirli Kupa

Babasının Kızı - Sihirli Kupa

49,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F58042
Tavsiye Et >
9 karakter yazabilirsiniz.
9 karakter yazabilirsiniz.
50 karakter yazabilirsiniz.

Babasının kızı olarak bu Babalar Gününde babanıza vereceğiniz hediyeniz bizden! Değerli babanız bu seneki babalar günü hediyenizi bir ömür unutmayacak.. Hediye Fabrikası tasarımlarından Babasının Kızı - Sihirli Kupa, babaya alınabilecek hediye seçeneklerinin en özeli.. Babalar günü için erkeğe alınabilecek hediye seçenekleri arasından en çok tercih edilen ürün olan bu bardak, içerisine sıcak su konulduğunda renk değiştirmekte ve ona özel olarak hazırlayıp baskılattığınız mesajınız ya da babanızın ismi gözükmektedir.

Babaya her sene Babalar Gününde aldığınız klasik hediyelerin çok dışında kalan Babasının Kızı - Sihirli Kupa, babaya alınabilecek en özel babalar günü hediyesi olacaktır. Babasının Kızı - Sihirli Kupa babanızın çay ve kahve saatlerine keyif katacaktır ve babanızı dünyanın en mutlu insanı yapmaya yetecektir. Üzerinde baba ve çocuklar figürü bulunan Babasının Kızı - Sihirli Kupa üzerine babanızın isminin, babalar günü mesajınızın ve isimlerinizin yazılmasıyla en anlamlı babalar günü hediyesine dönüşecektir. Öte yandan babaya özel olarak erkek için doğum günü hediyesi arayışı içerisindeyseniz eğer, babaya doğum günü hediyesi olarak hiç düşünmeden Babasının Kızı - Sihirli Kupa'yı ona armağan edebilirsiniz.

Babayı ne kadar çok sevdiğinizi yazdırabileceğiniz şık sihirli çay ve kahve kupasıyla babanızı şaşırtabilir, mutlu edebilirsiniz. Siyah olarak görünen Babasının Kızı - Sihirli Kupa, sıcak su konulduğu zaman beyaz hale gelerek üzerindeki figür ve mesajınız görünür hale gelecektir. Bu bakımdan babalar günü için siz de babaya mesaj vermek istiyorsanız ona olan duygusal mesajınızı bu baskılı kupaya yazdırabilirsiniz. Babalar gününde alınabilecek en özel baskılı kupa seçeneklerinin başında gelen Babasının Kızı - Sihirli Kupa hediye seçeneği, Hediye Fabrikası aracılığıyla sizlerle buluşuyor.

Ayrıca babalar günü yanı sıra babaya güzel doğum günü yaşatmak istiyorsanız babaya doğum günü hediyesi olarak gönül rahatlığıyla Babasının Kızı - Sihirli Kupa'yı Hediye Fabrikası'ndan sipariş ederek babayı şaşırtabilirsiniz. Babanızın asla hayır diyemeyeceği ve kullandıkça sizi düşüneceği oldukça kaliteli bir hediye seçeneği olan bu baskılı kupa ile onu daha önce hiç olmadığı kadar mutlu edeceksiniz.

Tamamen porselenden oluşan ve dizaynı ile de bütün dikkatleri üzerine çeken Babasının Kızı - Sihirli Kupa hediye seçeneği aynı zamanda sihirli bir etkiye sahip, yani içerisine sıcak su koyulduğu zaman babaya karşı hazırladığınız notlarınız bardakta gözükecektir. Kişiye özel bir hediye seçeneği olan bu baskılı kupa ile babayı çok mutlu edeceksiniz. Hediye Fabrikası tarafından özel olarak tasarlanan bu baskılı kupa ile babaya aynı zamanda unutulmayacak bir anı armağan etmiş olacaksınız. Kaliteli ve şık dizaynıyla bu özel kupayı dilerseniz babaya doğum günü hediyesi olarak dilerseniz de babalar günü hediyesi olarak gönül rahatlığıyla armağan edebilirsiniz. Babanızın asla hayır diyemeyeceği en anlamlı hediye seçeneklerinden biri olacağına emin olabilirsiniz.

O halde siz de daha fazla beklemeden Babasının Kızı - Sihirli Kupa'yı en özel anlarınız için babaya özel olarak hazırlatarak babaya armağan edebilirsiniz. Sabahları içeceği çay ve kahvelerde her daim sizi düşünecek olan babayla aranızdaki samimiyet duygusunu son derece güçlendireceksiniz. Babaya alınabilecek en özel babalar günü ya da doğum günü hediyesi olacak bu kupanın üzerine babaya mesaj yazabilir ya da ona karşı olan duygularınızı baskılatabilirsiniz. Aynı zamanda babanını isminin de baskılı olacağı bu kupa ile babanızın kendisini özel hissetmesini de sağlayacaksınız. Siz de daha fazla beklemeden size özel sunulan avantajlı fırsatlardan yararlanarak babaya özel dizayn edilen bu hediye seçeneğini Hediye Fabrikası'ndan kolaylıkla sipariş edebilirsiniz. Acele edin!

Babasının Kızı - Sihirli Kupa'yı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Baskı uzun ömürlüdür.
  • Ilık suda ve elde yıkamanız yapılan baskının daha uzun ömürlü olması açısından tavsiye edilir.

 

 

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.