X
Hediye Fabrikası » Baskılı Hediyeler » Baskılı Kupalar » Babasının Çocukları - Sihirli Kupa
Babasının Çocukları - Sihirli Kupa
Babasının Çocukları - Sihirli Kupa
Babasının Çocukları - Sihirli Kupa
Babasının Çocukları - Sihirli Kupa

Babasının Çocukları - Sihirli Kupa

49,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F58049
Tavsiye Et >
9 karakter yazabilirsiniz.
7 karakter yazabilirsiniz.
7 karakter yazabilirsiniz.
50 karakter yazabilirsiniz.

Babama unutamayacağı bir babalar günü hediyesi almak istiyorum diyorsanız bu Babalar Günü hediyesi bizden ! Değerli babanız bu seneki babalar günü hediyesini bir ömür unutmayacak.. Hediye Fabrikası tasarımlarından Babasının Çocukları - Sihirli Kupa, babaya alınabilecek hediye seçeneklerinin en özeli olacak! Bu anlamda babalar için hediye olarak alınabilecek son derece kullanışlı ve anlam dolu bir hediye olacaktır.

Babaya her sene Babalar Gününde aldığınız klasik hediyelerin çok dışında kalan Babasının Çocukları - Sihirli Kupa, babaya alınabilecek en özel babalar günü hediyesi olacaktır. Babasının Çocukları - Sihirli Kupa babanızın çay ve kahve saatlerine keyif katacaktır ve babayı dünyanın en mutlu insanı yapmaya yetecektir. Üzerinde baba ve çocuklar figürü bulunan Babasının Çocukları - Sihirli Kupa üzerine babanın isminin, babalar günü mesajının ve isimlerinizin yazılmasıyla en anlamlı babalar günü hediyesine dönüşecektir. Babayı ne kadar çok sevdiğinizi yazdırabileceğiniz şık sihirli çay-kahve kupasıyla babayı şaşırtabilir, mutlu edebilirsiniz. Ayrıca babaya doğum günü sürprizi olarak da alabileceğiniz kullanışlı bir hediye olacaktır. Babaya doğum günü hediyesi ya da babalar günü hediyesi olarak isimli kupa modellerinden en çok tercih edileni bu ürünü sipariş ederek babaya unutulmayacak bir gün yaşatabilirsiniz.

Siyah olarak görünen Babasının Çocukları - Sihirli Kupa, sıcak su konulduğu zaman beyaz hale gelerek üzerindeki figür ve mesajınız görünür hale gelecektir. Baba için erkeklere özel doğum günü hediyesi seçenekleri arasında yer alan isim ve mesaj yazılı bu kupayı babalar çok beğenecektir. O halde daha fazla beklemeden erkek hediye çeşitleri arasında yer alan Babasının Çocukları - Sihirli Kupa'yı babaya özel gün hediyesi olarak Hediye Fabrikası'ndan sipariş edebilir ve onu son derece mutlu etmenin keyfini yaşayabilirsiniz. En özel anlar için her zaman Hediye Fabrikası'nı tercih edin!

Babasının Çocukları - Sihirli Kupa'yı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Baskı uzun ömürlüdür.
  • Ilık suda ve elde yıkamanız yapılan baskının daha uzun ömürlü olması açısından tavsiye edilir.

 

 

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.