X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Kitap » Babam Hakkında Sevdiğim Şeyler Hediye kitap
Babam Hakkında Sevdiğim Şeyler Hediye kitap
Babam Hakkında Sevdiğim Şeyler Hediye kitap
Babam Hakkında Sevdiğim Şeyler Hediye kitap
Babam Hakkında Sevdiğim Şeyler Hediye kitap

Babam Hakkında Sevdiğim Şeyler Hediye kitap

64,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F136375
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Babanızın sizdeki değerini sorsak tarif edemeyeceğinizden eminiz. O eşsiz insanın varlığı bile size yeter kimi zaman. Onunla varolursunuz, onun izinden gidersiniz, her konuda onu örnek alırsınız. O sizin tek idolünüzdür. Böylesi özel insana hissettiğiniz o tarifsiz duyguları onun için seçeceğiniz hediyeye yansıtmak istersiniz elbette ki. İşte size harika bir fırsat! Babam Hakkında Sevdiğim Şeyler Hediye kitap.. Babanızla ilgili sevdiğiniz her şeyi yazıp ona unutulmaz bir hatıra kitap oluşturabileceğiniz bu hediye alternatifi sıradan hediyelerin aksine çok daha özel. Babanızın en çok sevdiğiniz yönlerini bu kitapta toplayıp ona en özel günde veya herhangi sıradan bir günde hediye edip duygu dolu anlar yaşamasını sağlayabilirsiniz. Babaya verilen değeri en güzel biçimde yansıtacak, ona duyduğunuz sevgiyi sonuna kadar hissettirecek, vazgeçilmeziniz olduğunu ona hissettirecek Babam Hakkında Sevdiğim Şeyler Hediye kitap için elinizi çabuk tutmalısınız! Bu anlamda babalar günü için alabileceğiniz en özel hediye olacaktır.

Öte yandan babaya özel doğum günü için hediyeler almak istiyorsanız Babam Hakkında Sevdiğim Şeyler Hediye Kitap seçeneğini kesinlikle babaya armağan edebilirsiniz. Babaya doğum günü için alınabilecek en farklı hediye seçeneklerinden biri olan bu kitap ile babanızla duygusal bir bağ kurabileceksiniz. Ona asla unutamayacağı bir hediye vermek istiyorsanız onun hakkında sevdiğiniz şeyleri anlatacağınız bu kitabı babaya özel olarak sipariş edebilirsiniz. Babalar gününün yanı sıra babaya doğum günü için de alınabilecek bu hediye kitap ile onu daha önce hiç olmadığı kadar mutlu edecek ve kitabı okudukça sizinle özel bir bağ kurmasını sağlayacaksınız. Bir erkege ne alinir diye uzun uzun düşünmenize artık hiç gerek yok. Erkeğe hediye olarak kesinlikle almak isteyeceğiniz bu kitap ile babayı oldukça mutlu edebileceksiniz. Babanız için alabileceğiniz erkeklere özel hediyelerden biri olan Babam Hakkında Sevdiğim Şeyler Hediye Kitap ile babaya unutulmayacak bir armağan vermiş olacaksınız.

Aynı zamanda erkeklere doğum günü hediyeleri seçenekleri arasında bulunan bu kitabı babaya özel olarak baskılatacaksınız. Kitabın içeriğine onun hakkında sevdiğiniz şeyleri yazabilir ve dilerseniz duygusal davranabilirsiniz. Bu sayede babaya hediye ettiğiniz andan itibaren babanız için unutulmayacak bir hediye olacaktır bu kitap. Hediye Fabrikası'ndan özel olarak hazırlatacağınız Babam Hakkında Sevdiğim Şeyler Hediye Kitap seçeneğini size özel fırsatlardan yararlanarak babaya özel sipariş edebilir ve onu mutlu etmeyi başarabilirsiniz. Babayı duygulandıracak en güzel hediye seçeneklerinin başında gelen bu kitabı aslında bir nevi siz yazmış olacaksınız. Onun hakkında sevdiğiniz özellikleri kitaba aktaracak ve geriye yapmanız gereken tek şey bu kitabı sipariş etmek olacaktır. Babaya doğum günü ya da babalar günü hediyesi olarak kesinlikle tercih etmek isteyeceğiniz bir hediye seçeneği olan bu kitabı asla kaçırmak istemeyeceksiniz.

Öte yandan babaya özel olarak yılbaşı için hediyeler arayışı içerisine girdiyseniz, yeni yıla girmeden önce bu kitabı yılbaşında da babaya armağan edebilirsiniz. O halde daha fazla beklemeden babaya yılbaşı hediyesi olarak bu kitabı Hediye Fabrikası'ndan özel olarak temin edebilir ve babaya özel gün hediyesi olarak armağan edebilirsiniz. Babanız bu kitabı okudukça sizinle olan bağı daha da artacak ve babanızla samimiyetinizi farklı bir boyuta çıkaracaksınız. Bu yüzden siz de Babam Hakkında Sevdiğim Şeyler Hediye Kitap'ı daha fazla beklemeden sipariş ederek babaya armağan edebilir ve onun mutluluğunu paylaşmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Kişiye özel bir şekilde hazırlanacak olan kesinlikle alınması gereken anlamlı hediye tercihleri arasında yer alan eşsiz bir hediye.

Babam Hakkında Sevdiğim Şeyler Hediye kitabı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 96 sayfa
  • 160mm x130mm
  • Sert Kapak
  • 120 gr Mat Kuşe

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.