X
Hediye Fabrikası » Baskılı Hediyeler » Baskılı Kupalar » Babaların Kralı - İsim Yazılı Kupa
Babaların Kralı - İsim Yazılı Kupa

Babaların Kralı - İsim Yazılı Kupa

39,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F58110
Tavsiye Et >
18 karakter yazabilirsiniz.

Babaya hep en pahalı hediyeleri aldınız, klasik babaya hediye seçeneklerini O'na verip tükettiniz ve babalar için en özel hediyeyi arıyorsanız Hediye Fabrikası'nın babalaramıza özel tasarladığı Babaların Kralı - İsim Yazılı Kupa tam aradığınız hediye! Babaya hediye edebileceğiniz bu özel tasarım kupa, küçük ama anlamlı bir hediye olarak babalar günü için tasarlandı. Babaya alınacak küçük ama en ucuz hediyeler arasında yer alan bu ürünü sakın kaçırmayın!

Babanın çay ve kahve saatlerine keyif katacak olan bu kupa babaya hediye edilebilecek en güzel hediyelerden biri. Babayı oldukça sevindirecek, duygu dolu anlar yaşatacak olan Babaların Kralı - İsim Yazılı Kupa üzerine işleteceğiniz isim ile tamamen babaya özel hazırlanıyor. Siz de böylesi anlamlı bir hediyeyi babaya özel hazırlatın, bu babalar gününde babayı bu eşsiz hediye ile mutlu edin. Üzerinde  'Babaların Kralı' ve babanın isminin yer aldığı bu kişiye özel ürün ile babaya verdiğiniz değeri gösterin. Babaya alınabilecek kişiye özel hediyelik kupa bardaklar arasında yer alan Babaların Kralı - İsim Yazılı Kupa'yı gönül rahatlığıyla babalar günü hediyesi olarak babaya armağan edebilirsiniz. Öte yandan babama doğum günü hediyesi almak istiyorum diyenlerin de asla kaçırmaması gereken özel ve anlamlı ürünlerin başında gelen bu kupa bardağa baktıkça babanız sizi düşünecektir.

Son olarak babalara alınabilecek hediyeler içerisinden babalar gününde ya da babaya doğum gününde sipariş edebileceğiniz Babaların Kralı - İsim Yazılı Kupa ile onu daha önce hiç olmadığı kadar mutlu etmeye hazır olun! Bu anlamda erkeklere doğum günü sürprizleri arasından kesinlikle almanız gereken isim baskılı kişiye özel hediyedir. O halde daha fazla beklemeden kişiye özel bir ürün olan bu baskılı kupa bardağı babaya özel olarak armağan ederek onu sevindirebilirsiniz.

Babaların Kralı - İsim Yazılı Kupa'yı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kupa porselen olup Beyaz renktedir.
  • Baskı uzun ömürlüdür.
  • Ilık suda ve elde yıkamanız yapılan baskının daha uzun ömürlü olması açısından tavsiye edilir.

 

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.