X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Tavla » Babalara Özel İsim Yazılı Satranç
Babalara Özel İsim Yazılı Satranç
Babalara Özel İsim Yazılı Satranç
Babalara Özel İsim Yazılı Satranç
Babalara Özel İsim Yazılı Satranç
Babalara Özel İsim Yazılı Satranç
Babalara Özel İsim Yazılı Satranç
Babalara Özel İsim Yazılı Satranç
Babalara Özel İsim Yazılı Satranç
Babalara Özel İsim Yazılı Satranç
Babalara Özel İsim Yazılı Satranç
Babalara Özel İsim Yazılı Satranç

Babalara Özel İsim Yazılı Satranç

199,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138442
Tavsiye Et >

ÜCRETSİZ KARGO
Şimdi sipariş verirseniz yarın kargoya verilecektir.
20 karakter yazabilirsiniz.
50 karakter yazabilirsiniz.

Satranç hem zekâ geliştirici özelliği bulunan, hem pratik düşünme stratejik yetenekleri geliştirme açısından fayda sağlayan hem de son derece keyifli bir oyun, bir uğraştır. Bu uğraşı benimsemiş, hayatında yer vermiş olan kişiler ise belki çocukluktan itibaren, belki de ilerleyen yaşlarında tanışarak satrancı tanımış ve sevmiştir. Böyle bir babaya sahip olanlar için ise en özel, en kıymetli ve en farklı hediye satranç olacaktır. Bir satranç takımı nasıl ve ne kadar farklı bir hediye olabilir derseniz, isme özel tasarlandığında, dünyanın en özel hediyesi olabilir. Yeni yıl hediyeleri de, babalar günü hediyeleri de doğum günü hediyeleri de böyle özel tasarım ürünler olabilir. Her özel kutlama için hediye aramaya başladığınızda, en iyi hediye fikirleri için çabalarsınız. Unutmayın ki en iyi hediye fikirleri, kişiye özel olanlardır.

Babama doğum günü hediyesi almayı düşünüyorum diyenlerin asla kaçırmaması gereken anlamlı ve oldukça kullanışlı bir ürün olan Babalara Özel İsim Yazılı Satranç hediyesi ile babaya unutamayacağı bir doğum günü yaşatacaksınız. Yalnızca doğum günü hediyesi olarak değil, aynı zamanda babaya babalar günü hediyesi olarak da gönül rahatlığıyla armağan edebileceğiniz anısal niteliğe sahip bir armağandır. Karşılıklı güzel zamanlar geçirmenizi sağlayacak olan Babalara Özel İsim Yazılı Satranç hediyesi ile babaya vermiş olduğunuz değeri en güzel şekilde göstereceksiniz. En anlamlı günlerde babaya ne hediye alacağına karar veremeyenler için özel olarak Hediye Fabrikası'nda tasarlanan bu ürünü öneriyoruz.

Öte yandan yılbaşı hediyesi olarak da alınabilecek olan bu ürünü yeni yıla girerken babaya hediye ederek onu şaşırtabilir ve yeni yıla mutlu bir şekilde girebilirsiniz. Özellikle babama ne hediye almalıyım diyenlerin asla kaçırmaması gereken özel bir hediye seçeneği olan Babalara Özel İsim Yazılı Satranç ile babaya güzel bir jest yapacaksınız. Bu satranç takımının üzerine babanızın ismini baskılatarak hediyeyi kişiye özel bir hale getirebilir ve babanızın kendisini özel hissetmesini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda ona karşı olan duygu dolu mesajınızı da yazdırarak babay daha önce hiç olmadığı kadar duygulandıracaksınız. Babalar günü, doğum günü ya da yeni yıl gibi özel günler için tercih edebileceğiniz özel bir seçenek olan Babalara Özel İsim Yazılı Satranç hediyesi, Hediye Fabrikası tarafından kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Bütün bunlarla birlikte tamamen kaliteli malzemelerden oluşturulan Babalara Özel İsim Yazılı Satranç hediye seçeneği, uzun yıllar boyunca babanızın yanında kalacak anlamlı bir anı olacaktır.

Kısacası babanız için hediyelik eşyalar, farklı bir şeyler arıyorsanız, satranç takımı ideal olacaktır. İster doğum günü hediyesi gönder, ister bu fikri babalar gününe sakla… Nasıl istersen ve ne zaman istersen babalara özel olarak tasarlanan set, mutluluk verici bir hediye olacaktır. En özel doğum günü hediyeleri de en özel babalar günü hediyeleri de bu tip kişinin özel ilgilerini taşıyanlardır. Diğer taraftan bu şık hediye için yoğun emek harcamanız gerekmiyor. Kolayca, zaman kaybetmeden siparişinizi geçebilirsiniz. Ödemeyi yapın, yazılacakları iletin, adresinizi yazmayı unutmayın yeterli. O halde daha fazla beklemeden Babalara Özel İsim Yazılı Satranç hediye seçeneğini size özel olarak sunulan avantajlı fırsatlardan yararlanarak kolaylıkla Hediye Fabrikası'ndan sipariş edebilir ve babalar günü gibi özel günlerde babanızı daha önce hiç olmadığı kadar mutlu edebilirsiniz. Her zaman olduğu gibi bu yıl da babaya doğum günü ya da babalar günü gibi anlamlı günler için en güzel hediyeyi kesinlikle Hediye Fabrikası'nda bulacaksınız. Acele edin!

Babalara Özel İsim Yazılı Satranç'ı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Satranç tahtası polyester malzemeden üretilmiştir.
  • Yıllarca kullanılacak sağlamlıktaki isim yazılı Satranç takımı güzel bir hediye alternatifi olacaktır.
  • Özelleştirmesi lazer kazıma yöntemi ile yapılmaktadır ve asla silinmez.
  • Satranç taşları ahşaptır.
  • Satranç taşlarının ortalama boyutu 8,5x4 cm'dir.
  • Satranç tahtası boyutu 39 cm x 39 cm'dir.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2019 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.