X
Hediye Fabrikası » Hediyelik Aksesuarlar » Çakmak Modelleri » Babalara Özel İsim ve Not Yazılı Torch Çakmak
Babalara Özel İsim ve Not Yazılı Torch Çakmak
Babalara Özel İsim ve Not Yazılı Torch Çakmak
Babalara Özel İsim ve Not Yazılı Torch Çakmak
Babalara Özel İsim ve Not Yazılı Torch Çakmak
Babalara Özel İsim ve Not Yazılı Torch Çakmak

Babalara Özel İsim ve Not Yazılı Torch Çakmak

99,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138451
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Babama hediye almak istiyorum diyorsanız ve ona babalar günü hediyesi olarak ne alacağınıza bir türlü karar veremiyorsanız size Babalara Özel İsim Ve Not Yazılı Torch Çakmak hediye seçeneğini şiddetle tavsiye ediyoruz. Babalar günü hediyesi olarak babaya özel bir şekilde hazırlatarak oluşturacağınız bu çakmağı babanız her kullandığında sizi düşünecektir. Babaların asla hayır diyemeyeceği nadir hediyelerden biridir. Artık babalar gününde ne alınır diye kara kara düşünmenize hiç gerek yok! Babaya özel hediye seçenekleri arasından en çok tercih edilen kişiye özel hediye seçeneği, torch çakmak, Hediye Fabrikası'nda sizi bekliyor.

Aynı şekilde babaya alınabilecek en güzel çakmaklar arasında yer alan Babalara Özel İsim Ve Not Yazılı Torch Çakmak hediye seçeneği ile babaya unutamayacağı bir babalar günü yaşatacaksınız. Bu anlamda erkeğe alınacak hediye tercihleri arasında ilk sırada bulunan bu çakmak ile babayı daha önce hiç olmadığı kadar mutlu etmeyi başaracak ve onunla aranızdaki samimiyet boyutunu yükselteceksiniz. Babayı oldukça sevindireceğiniz bu çakmak ile ona son derece güzel bir anı hediye edeceksiniz. Bütün bunların yanında babalar günü yanı sıra erkekler için doğum günü hediyeleriolarak da sipariş edebileceğiniz bu çakmak babaya unutulmayacak bir armağan olacaktır. Bu açıdan babaya hediye olarak alınabilecek en güzel doğum günü hediyeleri ona özel olarak hazırlatacağınız hediye seçeneklerinden oluşacaktır. Babalara Özel İsim Ve Not Yazılı Torch Çakmak ile babaya oldukça kişiye özel bir hediye armağan etmiş olacaksınız.

Hediye Fabrikası tarafından özel olarak tasarlanan klas ve kullanışlı bu hediye çakmak ile babanız kendisini çok özel hissedecek ve bu çakmağı kullandıkça sizi hatırlayacaktır. Babalar günü ya da babaya doğum günü hediyesi olarak kesinlikle almanız gereken hediyelerden biridir.

Babalara Özel İsim ve Not Yazılı Torch Çakmak'ı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Babalara Hediye İsim Yazılı Torch'lu Çakmak Rüzgarda Sönmez.
  • Bronz,Gümüş,Altın Olmak Üzere Üç Renk Seçeneği Bulunur.
  • Çakmak Boyutu 6 x 3,5 cm'dir.
  • Çakmak özelleştirmesi lazer kazıma yöntemi ile yapılmaktadır ve asla silinmez.
  • Gaz doldurulabilir.
  • Babalara Özel İsim ve Not Yazılı Torch Çakmak özenli paketlemesi ile gönderilecektir.

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2019 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.