X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Saat » Baskılı Saatler » Babalara Özel İsim ve Mesaj Yazılabilen Duvar Saati
Babalara Özel İsim ve Mesaj Yazılabilen Duvar Saati
Babalara Özel İsim ve Mesaj Yazılabilen Duvar Saati
Babalara Özel İsim ve Mesaj Yazılabilen Duvar Saati

Babalara Özel İsim ve Mesaj Yazılabilen Duvar Saati

94,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F58055
Tavsiye Et >
50 karakter yazabilirsiniz.
10 karakter yazabilirsiniz.
10 karakter yazabilirsiniz.
25 karakter yazabilirsiniz.

Paha biçemediklerimizdir, hayatımızın anlamıdır babalarımız. Maddi değeri olan hediyeler yeterli değildir onlar için. Doğum günü, babalar günü ya da yılbaşı geldiğinde, onları mutlu edecek olan hediye manevi boyutu olan bir seçim olacaktır. Yani tam da bu duvar saati gibi. Özel ve anlamlı mesajları ile babanızı duygulandıracak, isim bilgisi ile de kişiye özel bir hediye olacaktır. Babanız gün içerisinde sürekli gözünün önünde olacak olan bu hediye ile sonsuz bir mutluluk duyacak. Siz ise bu mutluluğun mimarı olabilirsiniz. Ayrıca yeni babaya hediye olarak da tercih edilebilecek olan ürün, henüz bebek sahibi olmuş olan erkekler için de mutluluk verici olabilir. Babaya özel olarak alınabilecek bu duvar saatini ofis hediyesi ya da ev hediyesi olarak gönül rahatlığıyla sipariş edebilirsiniz.

Babalar günü hediye fikirleri arayanlar için yorucu bir hediye seçme sürecini kolaylaştırıyor, özel hediye önerileri sunuyoruz. Klasik bir hediye değil, sevdiklere özel hediyeler tercih edebileceksiniz. Babanız kendisini böylece çok daha özel ve kıymetli hissedecek. Emin olun bu duygu onun için en büyük hediyedir. Teknolojik hediyeler de belki babanız için harika birer seçim olabilir. Hangi baba bayılmaz ki teknolojik ürünlere ama manevi boyutu olan hediyelere de hayır demeleri mümkün değil. Sürpriz doğum günü fikirleri, babalar günü kutlamaları ve yılbaşına özel seçimler ile babayı ne kadar da çok sevdiğinizi ifade etmelisiniz. Bu ertelenecek bir şey değil, onların varlığı bizler için çok büyük bir şans. Babaya babalar günü hediyesi ya da doğum günü hediyesi olarak Hediye Fabrikası'ndan alabileceğiniz Babalara Özel İsim Ve Mesaj Yazılabilen Duvar Saati hediye seçeneği ile babayı daha önce hiç olmadığı kadar mutlu edebilir ve saate baktıkça sizi düşünmesini sağlayabilirsiniz. Ona karşı olan duygularınızı baskılatabilir ve aynı zamanda babanın ismini de duvar saatinin üzerine yazdırarak hediyeyi kişiye özel bir hale getirebilirsiniz.

Babalara Özel İsim Ve Mesaj Yazılabilen Duvar Saati'ni en özel günlerde babaya armağan ederek onu daha önce hiç olmadığı kadar mutlu edebilir ve babaya vermiş olduğunuz değeri en güzel şekilde ona gösterebilirsiniz. Babalar günü için babama ne alsam diye uzun uzun düşünmeye artık hiç gerek yok! Babaya unutulmayacak hediyeler almayı düşünüyorsanız eğer ona gönül rahatlığıyla Babalara Özel İsim Ve Mesaj Yazılabilen Duvar Saati'ni sipariş edebilir ve babaya babalar günü gibi özel günlerde armağan edebilirsiniz. Aynı zamanda doğum günü ya da yeni yıl gibi anlamlı günler için de ofis hediyesi olarak babaya hediye edebileceğiniz bu duvar saati, babaya alınması gereken kişiye özel hediye seçenekleri arasında başı çekmektedir. Onun ismini canım babam yazısıyla baskılatarak babanızın kendisini çok özel hissetmesini sağlayabilirsiniz.

 

Bu anlamda kolayca sipariş vererek, bu kez baba için hem eğlenceli hem farklı bir hediye seçebilirsiniz. Babalara Özel İsim Ve Mesaj Yazılabilen Duvar Saati hediye seçeneği, Hediye Fabrikası tarafından özel olarak hazırlanan anlamlı ve farklı bir hediye seçeneğidir. Babaya babalar günü ve doğum günü için hediye olarak alabileceğiniz duygusal bir armağandır. O halde daha fazla beklemeden Babalara Özel İsim Ve Mesaj Yazılabilen Duvar Saati hediye seçeneğini babaya gönül rahatlığıyla Hediye Fabrikası'ndan sipariş ederek armağan edebilir ve onu son derece mutlu edebilirsiniz. Babaların asla hayır diyemeyeceği kişiye özel hediye seçeneklerinden biri olacak olan Mesaj yazılabilen duvar saati ile ona karşı olan duygularınızı en içten şekilde babaya aktaracaksınız.

Babalara Özel İsim ve Mesaj Yazılabilen Duvar Saati'ni Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 6 mm Ahşap plaka üzerine renkli, canlı baskı alınmaktadır
  • Saat modeli 27 cm çapındadır.
  • 1 adet AA pil ile çalışmaktadır.
  • Saat mekanizması olarak ses çıkarmayan akıcı mekanizma kullanılmaktadır.
  • Duvar saati siparişiniz özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.