X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Saat » Baskılı Saatler » Babalara Özel İsim ve Mesaj Yazılabilen Duvar Saati
Babalara Özel İsim ve Mesaj Yazılabilen Duvar Saati
Babalara Özel İsim ve Mesaj Yazılabilen Duvar Saati
Babalara Özel İsim ve Mesaj Yazılabilen Duvar Saati

Babalara Özel İsim ve Mesaj Yazılabilen Duvar Saati

44,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F58055
Tavsiye Et >

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
50 karakter yazabilirsiniz.
10 karakter yazabilirsiniz.
10 karakter yazabilirsiniz.
25 karakter yazabilirsiniz.
-
ADET
+

Paha biçemediklerimizdir, hayatımızın anlamıdır babalarımız. Maddi değeri olan hediyeler yeterli değildir onlar için. Doğum günü, babalar günü ya da yılbaşı geldiğinde, onları mutlu edecek olan hediye manevi boyutu olan bir seçim olacaktır. Yani tam da bu duvar saati gibi. Özel ve anlamlı mesajları ile babanızı duygulandıracak, isim bilgisi ile de kişiye özel bir hediye olacaktır. Babanız gün içerisinde sürekli gözünün önünde olacak olan bu hediye ile sonsuz bir mutluluk duyacak. Siz ise bu mutluluğun mimarı olabilirsiniz. Ayrıca yeni babaya hediye olarak da tercih edilebilecek olan ürün, henüz bebek sahibi olmuş olan erkekler için de mutluluk verici olabilir.

Babalar günü hediye fikirleri arayanlar için yorucu bir hediye seçme sürecini kolaylaştırıyor, özel hediye önerileri sunuyoruz. Klasik bir hediye değil, sevdiklerinize özel hediyeler tercih edebileceksiniz. Babanız kendisini böylece çok daha özel ve kıymetli hissedecek. Emin olun bu duygu onun için en büyük hediyedir. Teknolojik hediyeler de belki babanız için harika birer seçim olabilir, hangi baba bayılmaz ki teknolojik ürünlere ama manevi boyutu olan hediyelere de hayır demeleri mümkün değil. Sürpriz doğum günü fikirleri, babalar günü kutlamaları ve yılbaşına özel seçimler ile babanızı ne kadar da çok sevdiğinizi ifade etmelisiniz. Bu ertelenecek bir şey değil, onların varlığı bizler için çok büyük bir şans. Siz de kolayca sipariş vererek, bu kez babanız için hem eğlenceli hem farklı bir hediye seçebilirsiniz.

 

Babalara Özel İsim ve Mesaj Yazılabilen Duvar Saati satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Görselde yer alan tasarım, süblimasyon (ısı transferi) yöntemiyle saatinizin üst yüzeyine kalıcı bir şekilde işlenmektedir.
  • Ürün 1 adet AA pil (standart kalem pil) ile çalışmaktadır.
  • Cam malzemeden üretilmektedir. Çapı 30 cm, Kalınlığı 4 mm'dir.
  • Saat mekanizması olarak ses çıkarmayan mekanizma kullanılmaktadır.


lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.