X
Hediye Fabrikası » Mini Bahçeler » Babalara Özel Canlı Minyatür Bahçe
Babalara Özel Canlı Minyatür Bahçe
Babalara Özel Canlı Minyatür Bahçe
Babalara Özel Canlı Minyatür Bahçe
Babalara Özel Canlı Minyatür Bahçe
Babalara Özel Canlı Minyatür Bahçe

Babalara Özel Canlı Minyatür Bahçe

219,90 199,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138509
Tavsiye Et >
20 karakter yazabilirsiniz.
50 karakter yazabilirsiniz.

Babalara özel canlı minyatür bahçe bu babalar gününde sizin babanıza hem mükemmel bir armağan hem de mekanlarını süsleyecek en özel obje olacak!

İşte size babalar gününde babanıza ‘canım babam’ diye seslenebileceğiniz mükemmel bir obje! Babanız her zaman tatil günlerini keyifle geçirebileceği ve emekliliğinin keyfini sürebileceği müstakil bir ev ve bahçenin hayaliyle yaşıyor öyle değil mi? İşte bu gerçeği en güzel haliyle gerçeğe dönüştürebilecek olan muhteşem bir seçenek Hediye fabrikası sayfalarında sizin siparişinizle onun olmayı bekliyor. Kişiye özel ürünler arasından sadece ve sadece babanıza özel hazırlanacak bu bahçeyle babanızı mutlu etmenin belki de en kolay şeklini yakalamış olacaksınız.

 

Yeşil bahçelerin kokusunu ona taşıyabilecek olan bu minyatür bahçe bundan böyle dört duvar için de olsa bile onu doğayla buluşturabilecek sevimli bahçesi olacak. Artık babalar gününde babalara sıradan hediyeler vermenin modası çoktan geçti. Şimdi herkes yaratıcı hediyelerin peşinden koşuyor. Eğer sizin bu yeni trendden haberiniz yoksa siz de Hediye Fabrikası sayfaları sayesinde yenilenebilir ve hediye konusunda trend parçaları yakalayabilirsiniz. Babalar günü için hediye kategorisinde yer alan minyatür bahçeler seçenekleri sayesinde doğayı babanızın evine ya da ofisine kadar taşıyabilirsiniz.

 

Güzel bir Bonsai ağacının altında duran bu tavlalı keyif köşesi, her baktığında neşe ve zevk alacağı bir ortamın minyatürü olarak karşısından ona gülümseyecektir. Büro da çalışırken öğle molasında, ya da günün her saatinde gözünün değdiği anlarda bile onu keyiflendirecek olan bu bahçe, stresini alacağı gibi babanızın eğlence durağı olacak!

Kapıda ödeme hediye seçenekleriyle şimdi hemen bu bahçeye sahip olabilirsiniz. Hadi yerinizden kalkmadan en güzel hediyeye sahip olma şansından siz de yararlanın! Şık ve sağlam ambalajında babanızın adresine kadar gönderilebilecek olan minyatür bahçe, gelmiş geçmiş en yaratıcı babalar günü hediyesi!...

 

Babalara Özel Canlı Minyatür Bahçe

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.