X
Hediye Fabrikası » Baskılı Hediyeler » Baskılı Kupalar » Babalara Özel Altın-Gümüş Görünümlü Kahve Kupası
Babalara Özel Altın-Gümüş Görünümlü Kahve Kupası
Babalara Özel Altın-Gümüş Görünümlü Kahve Kupası
Babalara Özel Altın-Gümüş Görünümlü Kahve Kupası
Babalara Özel Altın-Gümüş Görünümlü Kahve Kupası
Babalara Özel Altın-Gümüş Görünümlü Kahve Kupası

Babalara Özel Altın-Gümüş Görünümlü Kahve Kupası

54,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138520
Tavsiye Et >
Renk:
Gümüş
Gold
20 karakter yazabilirsiniz.
30 karakter yazabilirsiniz.

Babama babalar günü hediyesi olarak güzel ve unutulmayacak bir hediye almak istiyorum diyorsanız eğer Babalara Özel Altın-Gümüş Görünümlü Kahve Kupası hediye seçeneğini size öneriyoruz. Babaya hediye olarak kesinlikle almak isteyeceğiniz altın kaplamalı isim baskılı porselen kişiye özel bir kupa bardak seçeneğidir. Babaya alacağınız bu hediye kupadan babanız her kahve içişinde sizi ve sizi ne kadar çok sevdiğini düşünecektir. Öte yandan babaya alınabilecek dogumgunu hediyeleri arasında yerini alan bu kupa bardak ile babaya güzel bir ofis hediyesi almış olacaksınız.

Çalışan babanın bürosuna özel bir hediye alarak babaya jest yapmak istiyorsanız eğer ofisi için büro aksesuarları arasında yer alan Babalara Özel Altın-Gümüş Görünümlü Kahve Kupası'nı babaya armağan edebilirsiniz. Babaya özel olarak isim baskısı yaptırarak alınabilecek hediyelik kupalar arasından en çok tercih edilen modellerden biri olan altın kaplamalı bu porselen kupa bardak hediye seçeneği Hediye Fabrikası'nda sizi bekliyor. Aynı zamanda babaya babalar gününde alınacak hediyeler arasından beğenerek sipariş edeceğiniz bu kupa bardak ile babaya unutamayacağı bir babalar günü yaşatmaya hazır olun!

Bütün bunların yanıında emekli babaya hediye ne alınır sorusuna da en güzel cevap olacak olan Babalara Özel Altın-Gümüş Görünümlü Kahve Kupası hediyesi ile geceleri bile uyumak istemeyen babaya en güzel ve doğru hediyeyi almış olacaksınız. Babama güzel bir hediye almak istiyorum ve babamı daha önce hiç olmadığı kadar mutlu etmek istiyorum diyenlerin kesinlikle kaçırmaması gereken özel bir hediye seçeneği olacaktır. O halde daha fazla beklemeden babalara özel isim baskılı şekilde hazırlanacak olan bu kahve kupasını size özel sunulan fırsatlardan yararlanarak babalar günü gibi özel günler için babaya hediye olarak sipariş edebilirsiniz. Acele edin!

Babalara Özel Altın-Gümüş Görünümlü Kahve Kupası'nı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Sıcak baskı sayesinde asla çıkma yapmaz.
  • Elde yıkayınız!

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.