X
Hediye Fabrikası » Resim Baskılı Hediyeler » Babalar Gününe Özel Duvar Saati
Babalar Gününe Özel Duvar Saati

Babalar Gününe Özel Duvar Saati

69,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F123876
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Babama babalar günü hediyesi olarak sıra dışı ve oldukça özel bir hediye almak istiyorum diyenlere çok özel bir hediye tavsiyesinde bulunuyoruz. Babaya hediye olarak Babalar Gününe Özel Duvar Saati hediye seçeneğini kesinlikle tercih etmek isteyeceksiniz. Bu bağlamda hayatınızın en değerli varlığı babanıza çok özel bir hediye vermeye ne dersiniz? Birlikte çekildiğiniz güzel bir fotoğrafı baskılatarak oluşturabileceğiniz bu duvar saatini babanız isterse evinde isterse de iş yerinde kullanabilir ve saate baktıkça sizi düşünür. Ona güzel bir hediye armağan ederken aynı zamanda babalar günü mesajı vermeyi de ihmal etmeyin. Hediyenin etkisini iki katına çıkaracak olan babalar günü mesajı ile babaya unutamayacağı bir babalar günü yaşatacaksınız.

Babaya alınabilecek yüzlerce hatta binlerce babalar günü ya da doğum günü hediye seçeneği bulabilirsiniz. Ama asıl olan babanızı mutlu edecek, ona kendini değerli hissettirecek o özel hediyeyi bulmaktır. Sizlere bu konuda harika bir önerimiz olacak! Babalar Gününe Özel Duvar Saati.. Saate her baktığında yüzünde tebessümle sizi hatırlayacağı bu anlamlı hediyeyle Babalar Günü'ne farklı bir anlam kazandırabilirsiniz. Babanızla olan en güzel anınızın süsleyeceği bu çok özel saat tamamen babanıza özel olacak şekilde hazırlanacaktır. Sadece O'na özel bir hediye verme fikri oldukça iyi bir fikir olsa gerek. Bu bakımdan babalar gününde babaya ev hediyesi ne alınır diye artık uzun uzun düşünmeye hiç gerek kalmayacak.

Öte yandan yılbaşı gibi özel ve anlamlı bir günde de Babalar Gününe Özel Duvar Saati'ni babaya gönül rahatlığıyla armağan edebileceksiniz. Bilindiği üzere yeni yıl hediyeleri erkek için oldukça önemlidir. Babaya yeni yıl hediyesi almak da en az babalar gününde olduğu kadar babayı mutlu edecektir. İş yerinde kullanabileceği kişiye özel fotoğraf baskılı bu duvar saati ile babanız her zaman sizi hatırlayacaktır. Bu bakımdan babaya özel olarak dekoratif duvar saati almak istiyorsanız fotoğraf baskısıyla oluşturulan Babalar Gününe Özel Duvar Saati hediye seçeneği, Hediye Fabrikası'nda sizi bekliyor.

Babalar günü için ya da babaya doğum günü hediyesi olarak fotoğraf baskılı hediyeler alabilir ve babaya unutamayacağı bir gün yaşatabilirsiniz. Onu mutlu etmenin bu kadar kolay olduğunu biliyorsanız babaya kişiye özel olarak bir hediye almak istiyorsunuzdur. Birlikte çekilmiş olduğunuz güzel bir fotoğrafı bu saatin üzerine baskılatarak kolaylıkla oluşturabileceğiniz ve babaya sipariş edebileceğiniz Babalar Gününe Özel Duvar Saati hediye seçeneği ile babanızı son derece duygulandıracaksınız. Her an sizi düşünmesini sağlayacak olan babaya armağan edeceğiniz bu duvar saatinin üzerine dilerseniz babanızın ismini de yazdırabilir ve babanızın kendisini oldukça özel hissetmesini sağlayabilirsiniz.

Babanızın bu özel günde çok özel ve anlamlı bir hediye ile mutlu olmasını isterseniz Hediye Fabrikası'nın özel tasarımı Babalar Gününe Özel Duvar Saati'ni sakın kaçırmayın! Hediye Fabrikası tarafından özel olarak tasarlanan bu duvar saatini dilerseniz babalar günü için alabileceğiniz gibi dilerseniz de babaya doğum günü hediyesi olarak da hiç düşünmeden sipariş edebilirsiniz. En özel anlarınızın yardımcısı olan Hediye Fabrikası'ndan size özel sunulan avantajlı fırsatlarla alacağınız hediyeler ile sevdikleri son derece mutlu etmeye var mısınız? Babalar günü gibi anlamı büyük olan bir gün için babaya daha önce hiç almadığı güzellikte bir hediye vermek istiyorsanız Babalar Gününe Özel Duvar Saati seçeneği onu çok mutlu edecektir. O halde siz de daha fazla beklemeden bu güzel hediye seçeneğini babalar günü için hemen sipariş ederek babanızın mutluluğuna ortak olabilirsiniz.

Babalar Gününe Özel Duvar Saati'ni Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Fotoğrafınız ve notunuz, süblimasyon (ısı transferi) baskı tekniğiyle saatinizin yüzeyine uygulanmaktadır.
  • Ürün 1 adet AA pil (standart kalem pil) ile çalışmaktadır.
  • AHŞAP malzemeden üretilmektedir.
  • Ahşap malzemenin; Çapı 27 cm, Kalınlığı 6 mm'dir.
  • Saat mekanizması olarak ses çıkarmayan mekanizma kullanılmaktadır.

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.