Hediye Fabrikası » Kristal & Cam Hediyeler » Babalar Gününe Özel Akrilik Ödül
Babalar Gününe Özel Akrilik Ödül

Babalar Gününe Özel Akrilik Ödül

54,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F68276
Tavsiye Et >
Ortalama 1 işgünü içerisinde kargoya verilir
15 karakter yazabilirsiniz.
20 karakter yazabilirsiniz.
250 karakter yazabilirsiniz.
10 karakter yazabilirsiniz.
-
ADET
+

Sizin için herşeyden önemli olan babanız için çok güzel bir hediye alternatifi oluşturduk! Babalar Gününe Özel Akrilik Ödül..

Hayatın güzelliklerini size öğreten, iyiye yönelmeniz için elinden geleni yapan değerli insan sevgili babanız için seçeceğiniz hediyenin en az onun kadar özel olması gerekir. Sevgili babalarımıza öyle sıradan hediyeler vermek olmaz. Seçeceğiniz hediyenin bir gün değil her gün babanızı mutlu etmesi önemli bir detaydır. Babalar Gününe Özel Akrilik Ödül, işte bu özelliklere sahip çok özel bir tasarım. Ağır ve orjinal bir hediye fikri olabilecek bu ödül babanızın da beğenisini kazanacağına eminiz. Değerli babanız bu çok özel hediyeyi ofis masasında veya evinizin en özel köşesinde sergileyecektir. Her baktığında ilk aldığı anın heyecanını yaşayacak, sizi heran sevgiyle anacaktır.

Değeri tartışılmaz babalarımız için hazırladığımız Babalar Gününe Özel Akrilik Ödül'ü kaçırmamanızda fayda var diyoruz ve bu sıradışı hediyeyei çok özel mesajınız ve babanızın ismi ile tamamlayıp hazırlatmanızı öneriyoruz.

 

Babalar Gününe Özel Akrilik Ödül'ü satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • 10X15 buyutlarında
  • Kırılmaz akrilik malzeme
  • Not ve mesaj alanı
  • Kaliteli saat
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.