Hediye Fabrikası » Kristal & Cam Hediyeler » Babalar Gününe Hediye Mesajlı Masa Saati
Babalar Gününe Hediye Mesajlı Masa Saati

Babalar Gününe Hediye Mesajlı Masa Saati

54,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F135713
Tavsiye Et >
Ortalama 1 işgünü içerisinde kargoya verilir
500 karakter yazabilirsiniz.
500 karakter yazabilirsiniz.
500 karakter yazabilirsiniz.
500 karakter yazabilirsiniz.
500 karakter yazabilirsiniz.
-
ADET
+

Sizi bu yaşınıza kadar getiren, her anınızda yanınızda olan, sizin için tüm fedakarlıkları yapan kıymetli babalarınıza ne yapsanız ne alsanız az kalır!! Onlar her şeyin en değerlisine, en özeline layıktırlar. Hediyenin de..

Hediye Fabrikası'nın babalarımız için hazırladığı Babalar Gününe Hediye Mesajlı Masa Saati, babaya alınabilecek en özel armağan..

Babalar Günü için seçtiğiniz sıradan hediyelerin çok dışında kalan Babalar Gününe Hediye Mesajlı Masa Saati babanızı şaşırtacak nitelikte bir hediye..

Babanızın bu zamana kadar sizin için yaptığı fedakarlıklara ufak bir teşekkür olacak Babalar Gününe Hediye Mesajlı Masa Saati, üzerine lazer yöntemi ile kusursuzca işlenecek olan isim, tarih ve çok özel Babalar Günü mesajınız ile anlamlı bir hediyeye dönüşecektir.

Babanızın uzun yıllar sonra bile aynı heyecanla bakacağı Babalar Gününe Hediye Mesajlı Masa Saati evinizin veya babanızın odasının en özel köşesini süsleyecektir ve babanıza her baktığında duygu dolu anlar yaşatacaktır.

Siz de kıymeti tartışılmaz babanız için bu Babalar Günü'nde en özel hediyeyi arıyorsanız Hediye Fabrikası'nın babalarımız için tasarladığı Babalar Gününe Hediye Mesajlı Masa Saati'ini O'na özel hazırlatın, eşsiz bir hediye vermenin keyfini yaşayın.

 

 

Babalar Gününe Hediye Mesajlı Masa Saati Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:
  • 10 cm X 15 cm buyutlarındadır.
  • Kırılmaz akrilik malzemeden imal edilmiştir.
  • Ürün arka kısmında gravür edilmiştir, baskı değildir, asla çıkmaz.
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.