X
Hediye Fabrikası » Ödüller - Sertifikalar » Oscar Ödülleri » Babalar Günü Özel Oscar Başarı Ödülü
Babalar Günü Özel Oscar Başarı Ödülü
Babalar Günü Özel Oscar Başarı Ödülü
Babalar Günü Özel Oscar Başarı Ödülü

Babalar Günü Özel Oscar Başarı Ödülü

24,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F18370
Tavsiye Et >

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
-
ADET
+

Her yıl ihtişamlı törenlerle dağıtılan ve yıldızların almak için birbiriyle kapıştığı bu ödülü babanızın hakettiğine karar verdik:) Sinema dünyasının en prestijli ödülü olan ve uğruna idol haline gelen yıldızların yarıştığı bu ödülle babanızı onurlandırabilirsiniz. Altın sarısı renkte, ahşap zemin üzerine oturtulmuş Oscar Ödülü. Babalar Gününde babaya bu şık ve sıradışı ödülü hediye edebilirsiniz. Siz de erkege alınacak hediyeler arasında bulunan bu ödülü başarılı babaya armağan edebilirsiniz. Bakalit malzemeden üretilen üst kısmı altın sarısı renkte ve parlak özelliktedir. Ahşaptan üretilen kaidesi plastik materyallerin aksine çok şık bir görüntü oluşturmaktadır ve daha dayanıklıdır. Son yılların en gözde hediyelerinden olan Oscar Başarı Heykeliyle babalar gününe farklı bir anlam kazandırarak babanızı yılın en iyisi ilan edin!

Başarılı babaya doğum günü için de erkeğe alınabilecek doğum günü hediyeleri seçenekleri arasında bulunan Babalar Günü Özel Oscar Başarı Ödülü hediyesini sipariş edebilirsiniz. Öte yandan eğer babama babalar gününe özel hediyeler almak istiyorum diyorsanız, babaya babalar günü için de armağan edebileceğiniz bu oscar ödülünü sakın kaçırmayın. Dilerseniz doğum günü, dilerseniz de babalar günü için alınabilecek harika bir hediye seçeneğidir. Siz de en özel tasarım hediyeler arasında bulunan bu ödülü Hediye Fabrikası'ndan kişiye özel olarak sipariş edebilir ve babayı daha önce hiç olmadığı kadar mutlu edebilirsiniz.

Bu anlamda tasarım hediye alanında kesinlikle almanız gereken bir hediye seçeneği olan Babalar Günü Özel Oscar Başarı Ödülü, ile işinde ya da babalık görevinde başarılı olan babayı ödüllendireceksiniz. Hediye Fabrikası tarafından kişiye özel olarak hazırlanan oscar ödülünü babaya armağan ederek ona olan desteğinizi en iyi şekilde gösterecek ve ona unutamayacağı bir gün yaşatacaksınız.

Babalar Günü Özel Oscar Başarı Ödülü'nü Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ödülün üzerine yerleştirilen metal plakanın üzerine 'Yılın En İyi Babası Oscarı' yazılacaktır.
  • Heykel 29 cm yüksekliğinde, kaide 9 x 9 cm boyutlarındadır.
  • Ürün sabit şablondur.

 

 

lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.