X
Hediye Fabrikası » Ödüller - Sertifikalar » Oscar Ödülleri » Babalar Günü Özel Oscar Başarı Ödülü
Babalar Günü Özel Oscar Başarı Ödülü
Babalar Günü Özel Oscar Başarı Ödülü
Babalar Günü Özel Oscar Başarı Ödülü
Babalar Günü Özel Oscar Başarı Ödülü
Babalar Günü Özel Oscar Başarı Ödülü
Babalar Günü Özel Oscar Başarı Ödülü
Babalar Günü Özel Oscar Başarı Ödülü
Babalar Günü Özel Oscar Başarı Ödülü
Babalar Günü Özel Oscar Başarı Ödülü

Babalar Günü Özel Oscar Başarı Ödülü

64,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F18370
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Her yıl ihtişamlı törenlerle dağıtılan ve yıldızların almak için birbiriyle kapıştığı bu ödülü babanızın hakettiğine karar verdik :) Sinema dünyasının en prestijli ödülü olan ve uğruna idol haline gelen yıldızların yarıştığı bu ödülle babayı onurlandırabilirsiniz. Altın sarısı renkte, ahşap zemin üzerine oturtulmuş Oscar Ödülü. Babalar Gününde babaya bu şık ve sıradışı ödülü hediye edebilirsiniz. Siz de erkege alınacak hediyeler arasında bulunan bu ödülü başarılı babaya armağan edebilirsiniz. Bakalit malzemeden üretilen üst kısmı altın sarısı renkte ve parlak özelliktedir. Ahşaptan üretilen kaidesi plastik materyallerin aksine çok şık bir görüntü oluşturmaktadır ve daha dayanıklıdır. Son yılların en gözde hediyelerinden olan Oscar Başarı Heykeliyle babalar gününe farklı bir anlam kazandırarak babayı yılın en iyisi ilan edin!

Başarılı babaya doğum günü için de erkeğe alınabilecek doğum günü hediyeleri seçenekleri arasında bulunan Babalar Günü Özel Oscar Başarı Ödülü hediyesini sipariş edebilirsiniz. Öte yandan eğer babama babalar gününe özel hediyeler almak istiyorum diyorsanız, babaya babalar günü için de armağan edebileceğiniz bu oscar ödülünü sakın kaçırmayın. Dilerseniz doğum günü, dilerseniz de babalar günü için alınabilecek harika bir hediye seçeneğidir. Siz de en özel tasarım hediyeler arasında bulunan bu ödülü Hediye Fabrikası'ndan kişiye özel olarak sipariş edebilir ve babayı daha önce hiç olmadığı kadar mutlu edebilirsiniz. Babama güzel bir sürpriz yaparak onu sevindirmek istiyorum diyenlere babaya ofis hediyesi olarak alınabilecek bu oscar'ı öneriyoruz. İşinde başarılı olan babaya yıl en başarılı oscar ödülünü kesinlikle almak isteyeceksiniz. Babaya babalar günü ya da doğum günü hediyesi olarak hiç düşünmeden alınması gereken hediyelerin başında Babalar Günü Özel Oscar Başarı Ödülü bulunmaktadır.

Bu anlamda tasarım hediye alanında kesinlikle almanız gereken bir hediye seçeneği olan Babalar Günü Özel Oscar Başarı Ödülü, ile işinde ya da babalık görevinde başarılı olan babayı ödüllendireceksiniz. Hediye Fabrikası tarafından kişiye özel olarak hazırlanan oscar ödülünü babaya armağan ederek ona olan desteğinizi en iyi şekilde gösterecek ve ona unutamayacağı bir gün yaşatacaksınız. Başarılı babaya hiç düşünmeden almanız gereken Babalar Günü Özel Oscar Başarı Ödülü ile babaya verdiğiniz desteği en güzel şekilde ona gösterecek ve babaya unutulmayacak bir anı armağan edeceksiniz. Baktıkça sizi düşüneceği ve kendisini gaza getireceği bu hediye ile babaya güzel bir motivasyon kazandıracaksınız. Babama unutulmayacak hediyeler alarak onu daha önce hiç olmadığı kadar mutlu etmek istiyorum diyenlerin gönül rahatlığıyla alabileceği romantik ve aynı zamanda eğlenceli bir hediye tercihi olacaktır.

O halde daha fazla beklemeden Babalar Günü Özel Oscar Başarı Ödülü'nü size özel sunulan fırsatlardan yararlanarak Hediye Fabrikası'ndan sipariş ederek babayı daha önce hiç olmadığı kadar mutlu edebilir ve ona karşı olan sevginizi en içten şekilde gösterebilirsiniz. Ofisinde ya da evinde sergileyebileceği bu başarı ödülüne baktıkça babanız sizi ne kadar çok sevdiğini düşünecektir. Babalar günü hediyesi ya da babaya doğum günü hediyesi olarak hiç düşünmeden sipariş etmeniz gereken ve ona vermiş olduğunuz desteği en güzel şekilde gösterecek olan yegane hediye Babalar Günü Özel Oscar Başarı Ödülü olacaktır. En özel anlarda her zaman olduğu gibi Hediye Fabrikası'nı tercih ederek babaya vermiş olduğunuz değeri en güzel şekilde gösterebilir ve ona unutamayacağı bir babalar günü yaşatabilirsiniz. Öyleyse hemen bu özel hediye seçeneğini Hediye Fabrikası'ndan sipariş etmek için tıklayın ve babayı daha önce hiç olmadığı kadar sevindirin.

Babalar Günü Özel Oscar Başarı Ödülü'nü Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ödülün üzerine yerleştirilen metal plakanın üzerine 'Yılın En İyi Babası Oscarı' yazılacaktır.
  • Heykel 29 cm yüksekliğinde, kaide 9 x 9 cm boyutlarındadır.
  • Ürün sabit şablondur.

 

 

 

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.