X
Hediye Fabrikası » Kristal & Cam Hediyeler » Babalar Günü Özel Mesajlı Hatıra Plaketi
Babalar Günü Özel Mesajlı Hatıra Plaketi

Babalar Günü Özel Mesajlı Hatıra Plaketi

59,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F135694
Tavsiye Et >

ÜCRETSİZ KARGO
Şimdi sipariş verirseniz yarın kargoya verilecektir.
500 karakter yazabilirsiniz.
500 karakter yazabilirsiniz.
500 karakter yazabilirsiniz.
500 karakter yazabilirsiniz.
500 karakter yazabilirsiniz.

Sizi bu yaşınıza kadar getiren, her anınızda yanınızda olan, sizin için tüm fedakarlıkları yapan kıymetli babalarınıza ne yapsanız ne alsanız az kalır!! Onlar herşeyin en değerlisine, en özeline layıktırlar. Hediyenin de..

Hediye Fabrikası'nın babalarımız için hazırladığı Babalar Günü Özel Mesajlı Hatıra Plaketi, babaya alınabilecek en özel armağan..

Babalar Günü için seçtiğiniz sıradan hediyelerin çok dışında kalan Babalar Günü Özel Mesajlı Hatıra Plaketi babanızı şaşırtacak nitelikte bir hediye..

Babanızın bu zamana kadar sizin için yaptığı fedakarlıklara ufak bir teşekkür olacak Babalar Günü Özel Mesajlı Hatıra Plaketi, üzerine lazer yöntemi ile kusursuzca işlenecek olan isim, tarih ve çok özel Babalar Günü mesajınız ile anlamlı bir hediyeye dönüşecektir.

Babanızın uzun yıllar sonra bile aynı heyecanla bakacağı Babalar Günü Özel Mesajlı Hatıra Plaketi evinizin veya babanızın odasının en özel köşesini süsleyecektir ve babanıza her baktığında duygu dolu anlar yaşatacaktır.

Sizde kıymeti tartışılmaz babanız için bu Babalar Günü'nde en özel hediyeyi arıyorsanız Hediye Fabrikası'nın babalarımız için tasarladığı Babalar Günü Özel Mesajlı Hatıra Plaketi'ni O'na özel hazırlatın, eşsiz bir hediye vermenin keyfini yaşayın.

 

Babalar Günü Özel Mesajlı Hatıra Plaketi Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

Özellikler:
  • 10X15 cm buyutlarındadır.
  • Kırılmaz akrilik malzemeden imal edilmiştir.
  • Not ve mesaj alanı bulunmaktadır.

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2019 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.