Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Hediye Setleri » Babalar Günü Özel Aksesuar Hediye Seti
Babalar Günü Özel Aksesuar Hediye Seti
Babalar Günü Özel Aksesuar Hediye Seti
Babalar Günü Özel Aksesuar Hediye Seti
Babalar Günü Özel Aksesuar Hediye Seti
Babalar Günü Özel Aksesuar Hediye Seti
Babalar Günü Özel Aksesuar Hediye Seti
Babalar Günü Özel Aksesuar Hediye Seti

Babalar Günü Özel Aksesuar Hediye Seti

104,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137243
Tavsiye Et >
Ortalama 1 işgünü içerisinde kargoya verilir
10 karakter yazabilirsiniz.
2 karakter yazabilirsiniz.
-
ADET
+

Babaya hediye olarak babalar günü için alabileceğiniz güzel bir hediye seti.. Tesbih, kol düğmesi ve bileklik üçlüsünün bir araya gelmesiyle oluşan bu hediye seti babanızın beğeneceği  en güzel üçlüden oluşuyor.  Babaların ağırlığına ağırlık katan tesbih ile şıklık ve kalitede onları öne çıkartacak olan kol düğmesi babanızın oldukça hoşuna gidecek. Babaya hediye olarak alabileceğiniz erkek tesbihleri içerisinden Babalar Günü Özel Aksesuar Hediye Seti 'nin içindeki tesbih babalar tarafından çok beğenilecektir.

İsme özel gümüş kol düğmesi ile bileklik isme özel olduğu için babanın isminin baş harfini yazdırabilirsiniz.  Kol düğmeleri metal olmakla birlikte bileklik de isim yazılabilir metalden oluşmaktadır. Tesbih siyah taşlı olduğundan ağır durmasının yanı sıra babanıza gizemli bir hava katacak. Babalar günü için babanıza alabileceğiniz en şık hediyelerin birleştiği bu set ile babanıza oldukça güzel bir sürpriz yapacaksınız. Özellikle babalar günü hediyeleri ne olabilir diye kara kara düşünüyorsanız, babaya özel olarak alabileceğiniz en iyi hediye Babalar Günü Özel Aksesuar Hediye Seti olacaktır. Bu özel hediye seti bir erkeğe alınabilecek hediyeler arasından en çok tercih edilen modeldir. Hediye Fabrikası tarafından oluşturulan hediye seti ile babalar günü gibi özel bir günde babayı son derece mutlu edeceksiniz.

Babama özel hediyeler almak istiyorum diyorsanız dilerseniz hediye setleri ve hediyelik sepet seçeneklerine göz atabilirsiniz. Size önerdiğimiz Babalar Günü Özel Aksesuar Hediye Seti ise bir babayı oldukça mutlu edecek hediye seçeneğidir. Özellikle içerisindeki ürünlerin kişiye özel olması ile hediyenin üzerine babanın ismini baskılatabilir ve böylece kendisini özel hissetmesini sağlayabilirsiniz. Siz de daha fazla beklemeden Hediye Fabrikası özel tasarım ürünü olan özel hediye setini babaya hediye olarak sipariş edebilirsiniz.

Babalar Günü Özel Aksesuar Hediye Seti'ni Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Metal kol düğmesi 2 adet.
  • Metal isim yazılabilir bileklik.
  • Siyah taşlı tesbih.
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.