X
Hediye Fabrikası » Hediyelik Aksesuarlar » Çakmak Modelleri » Babalar Günü Mesajlı Hediye Siyah Rezistanslı Çakmak
Babalar Günü Mesajlı Hediye Siyah Rezistanslı Çakmak
Babalar Günü Mesajlı Hediye Siyah Rezistanslı Çakmak
Babalar Günü Mesajlı Hediye Siyah Rezistanslı Çakmak
Babalar Günü Mesajlı Hediye Siyah Rezistanslı Çakmak

Babalar Günü Mesajlı Hediye Siyah Rezistanslı Çakmak

99,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138491
Tavsiye Et >
15 karakter yazabilirsiniz.

Babalar günü hediyesi olarak babama şık ve kullanışlı bir ürün almak istiyorum diyenler için Babalar Günü Mesajlı Hediye Siyah Rezistanslı Çakmak seçeneğini öneriyoruz. Babaya alınabilecek kişiye özel hediye seçeneklerinin başında gelen bu çakmağın üzerine babalar günü yazısı yazdırabilir ve çakmağın üzerine baskılatarak babaya armağan edebilirsiniz. Son derece duygusal bir armağan olmasının yanı sıra oldukça da kaliteli ve kullanışlı bir hediye olan bu çakmak, Hediye Fabrikası'nda sizleri bekliyor. Babaya alınabilecek unutulmayacak bir hediye arayışı içerisinde olanlara güzel bir seçenektir.

Bu anlamda babaya alınabilecek en güzel babalar günü hediyeleri içerisinde yer alan Babalar Günü Mesajlı Hediye Siyah Rezistanslı Çakmak seçeneği ile babayı daha önce hiç olmadığı kadar mutlu etmeyi başaracaksınız. Üzerine dilerseniz babanın ismini baskılatarak babanızın kendisini özel hissetmesini sağlayabilir, isterseniz de babalar günü mesajı baskılatarak babanızı oldukça duygulandırabilirsiniz. Babaya hediye olarak alabileceğiniz en özel ürünlerden biri olan bu isim yazılı çakmak ile babaya unutamayacağı bir babalar günü yaşatacaksınız. Bir baba için erkeğe alınacak en güzel hediye nedir diye soracak olursanız babaya hediye olarak içerisinde babalar günü mesajı barındıran bu çakmağı gönül rahatlığıyla ona armağan edebilirsiniz.

O halde daha fazla beklemeden babalar günü için siz de babaya özel hediye sipariş edebilir ve onun karakterine uygun en güzel seçeneği tercih edebilirsiniz. Hediye Fabrikası tarafından özel olarak tasarlanıp baskılanan Babalar Günü Mesajlı Hediye Siyah Rezistanslı Çakmak hediye seçeneği en uygun fırsatlarla sizleri bekliyor. Babaya unutamayacağı bir babalar günü yaşatmak isteyenlerin asla kaçırmaması gereken son derece anlamlı ve kullanışlı bir hediye çakmak seçeneğidir. Öyleyse bu ürünü babaya armağan ederek onu hiç olmadığı kadar mutlu edebilirsiniz.

Babalar Günü Mesajlı Hediye Siyah Rezistanslı Çakmak'ı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Erkeğe Hediye İsim Yazılı Rezistanslı Çakmak Rüzgarda Sönmez.
  • Çakmak Boyutu 6 x 3,5 cm'dir.
  • Çakmak özelleştirmesi lazer kazıma yöntemi ile yapılmaktadır ve asla silinmez.
  • Gaz doldurulabilir.
  • Babalar Günü Mesajlı Hediye Siyah Rezistanslı Çakmak özenli paketlemesi ile gönderilecektir.

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.