X
Hediye Fabrikası » Baskılı Hediyeler » Baskılı Kupalar » Babalar Günü Kupası
Babalar Günü Kupası

Babalar Günü Kupası

34,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F63280
Tavsiye Et >
10 karakter yazabilirsiniz.
10 karakter yazabilirsiniz.

Babama babalar günü hediyesi ne alabilirim diyorsanız babalar gününde babaya hoş sürprizli bir hediye verin. Ona Babalar Günü Kupası hediyesini üzerine babaya olan duyguları ve isim baskısı yaptırarak sipariş edebilir ve babaya gönül rahatlığıyla armağan edebilirsiniz. Babanın biricik evladı olarak bu Babalar Gününde babaya vereceğiniz hediye bizden olsun ! Değerli babalar bu seneki babalar günü hediyesini bir ömür unutmayacak. Üstelik babalar günü hediyeleri ucuz olsun istiyorum diyenlerin de kaçırmaması gereken özel bir hediye olacaktır.

Hediye Fabrikası tasarımlarından Babalar Günü Kupası, babaya alınabilecek hediye seçeneklerinin en özeli olacak! Babaya her sene Babalar Gününde alınan klasik hediyelerin çok dışında kalan Babalar Günü Kupası, babaya alınabilecek en özel babalar günü hediyesi olacaktır. Babalar Günü Kupası babanın çay ve kahve saatlerine keyif katacaktır ve babayı dünyanın en mutlu insanı yapmaya yetecektir. Üzerinde baba ve çocuk figürü bulunan Babalar Günü Kupası üzerine babanızın isminin ve sizin isminizin yazılmasıyla en anlamlı babalar günü hediyesine dönüşecektir. Öte yandan babalar için doğum günü hediyesi olarak da hiç düşünmeden sipariş edebileceğiniz bu baskılı kupa bardak Hediye Fabrikası'nda sizi bekliyor. Artık babalara hediye alarak onları mutlu etmek isteyenlerin alabileceği anısal niteliğe sahip güzel ve duygusal bir armağan var! Babaların ofis içinde de kullanabilecekleri masa üstü aksesuar seçenekleri içerisinde yer alan Babalar Günü Kupası onu son derece mutlu edecektir.

Alacağım kupa bardak resimli olsun istiyorsanız eğer üzerinde baba figürü ve ona olan duygularınızın baskılı olduğu bu hediye seçeneğini siz de çok beğeneceksiniz. Babanızı ne kadar çok sevdiğinizi hissettirebileceğiniz şık sihirli çay-kahve kupasıyla babanızı şaşırtabilir,mutlu edebilirsiniz.

Babalar Günü Kupası'nı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Baskı uzun ömürlüdür.
  • Ilık suda ve elde yıkamanız yapılan baskının daha uzun ömürlü olması açısından tavsiye edilir.

 

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.