Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Çerçeveler » Babalar Günü Kişiye Özel Ahşap Çerçeve
Babalar Günü Kişiye Özel Ahşap Çerçeve

Babalar Günü Kişiye Özel Ahşap Çerçeve

44,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F18328
Tavsiye Et >
Ortalama 1 işgünü içerisinde kargoya verilir
20 karakter yazabilirsiniz.
70 karakter yazabilirsiniz.
40 karakter yazabilirsiniz.
-
ADET
+

Bu seneki babalar günü hediyenizin diğerlerinden çok daha farklı ve anlamlı olmasını istiyorsanız sıkı durun bu eşsiz tasarım size geliyor! Hediye Fabrikası'nın tasarladığı Babalar Günü Kişiye Özel Ahşap Çerçeve..

Babaya alınabilecek en güzel hediyelerden biri olan bu ahşap çerçeve üzerine yapılan özelleştirmeler ile tamamen babanıza özel bir hal alıyor. Sıradan çerçevelerin aksine oldukça farklı ve güzel bir görüntü oluşturan Babalar Günü Kişiye Özel Ahşap Çerçeve; üst kısmına, alt kısmına ve sağ tarafına yazılan mesajlarınız ile sıradanlıktan çıkarılıyor kalıcı bir hediyeye dönüştürülüyor. İçerisine yerleştireceğiniz fotoğraf ile daha da anlamlı hale gelecek bu ahşap çerçeve ile babalar gününün anlamını ikiye katlayacağınızdan emin olabilirsiniz. Babanız ismine ve mesajınıza özel çerçeveyi baş ucuna veya evinizin en güzel köşesine yerleştirecek her baktığında aynı heyecanı yaşayacaktır.

Değerli babanıza duyduğunuz o derin hisleri yansıtacak Babalar Günü Kişiye Özel Ahşap Çerçeve ile ona unutamayacağı bir sürpriz yapmak ve heyecanını yıllarca koruyacak bir babalar günü hediyesi vermek istiyorsanız Hediye Fabrikası'nın tasarladığı bu ahşap çerçeveyi sevgi dolu mesajınız ve babanızın ismi ile hazırlatın. Satın almak için gecikmeyin çünkü kaçırabilirsiniz.

 

Babalar Günü Kişiye Özel Ahşap Çerçeve'yi satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Ürün Ebatları : 21 X 26 cm'dir.
  • Özelleştirmeleri lazer kazıma yöntemi ile yapılmaktadır.
  • Çerçeve, arkasına takılan metal ayağıyla birlikte gönderilir.
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.