X
Hediye Fabrikası » Mini Bahçeler » Babalar Günü Hediyesi Keyif Bahçesi
Babalar Günü Hediyesi Keyif Bahçesi
Babalar Günü Hediyesi Keyif Bahçesi
Babalar Günü Hediyesi Keyif Bahçesi
Babalar Günü Hediyesi Keyif Bahçesi
Babalar Günü Hediyesi Keyif Bahçesi
Babalar Günü Hediyesi Keyif Bahçesi

Babalar Günü Hediyesi Keyif Bahçesi

129,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F139409
Tavsiye Et >

ÜCRETSİZ KARGO
Şimdi sipariş verirseniz yarın kargoya verilecektir.
50 karakter yazabilirsiniz.
80 karakter yazabilirsiniz.

Yılda bir kez kutlanan ve kutlandığında ise bütün babaları mutlu eden özel günde, siz de babanızı şaşırtmak ve onu hiç olmadığı kadar duygulandırmak ister misiniz? Eğer cevabınız evet ise, babaya son derece duygusal hediye olan Babalar Günü Hediyesi Keyif Bahçesi hediyesini hemen sipariş edin! Babanızın ismini vereceğiniz bu minyatür bahçe'nin üzerine dilerseniz babaya özel duygu dolu mesajınızı da yazdırarak hediyeyi mükemmelleştirebilirsiniz. Aynı şekilde baba olan sevgiliye ne hediye alınabilir derdine düşenlerin de asla kaçırmaması gereken özel bir hediye tercihi olacaktır.

En farklı ve en duygusal kişiye özel hediye fikirleri içerisinde yer alan Babalar Günü Hediyesi Keyif Bahçesi, babalar günü için kaçırılmayacak fırsatlar arasında yer almaktadır. Babama ne hediye alsam diye kara kara düşünüyorsanız eğer, Babalar Günü Hediyesi Keyif Bahçesi tam aradığınız ürün olacak! Onu duygulandıracak bu hediye ile babaya vermiş olduğunuz değeri ona en güzel şekilde gösterecek ve her baktığında babanızın sizi düşünmesini sağlayacaksınız. Baba olmanın kutsal bir duygu olduğunu babaya bir kez daha göstereceksiniz! Öte yandan babalar günü hediyesi ne olabilir diyenlerin gönül rahatlığıyla alabileceği ve babaları duygulandıracak özel bir hediye olan Babalar Günü Hediyesi Keyif Bahçesi, özellikle emekli olan babaların ilgisini çekecektir. Çiçekleri ve canlıları seven babaların asla hayır demeyeceği ve suladıkça sizi düşünmesini sağlayacak olan Babalar Günü Hediyesi Keyif Bahçesi, Hediye Fabrikası'nda özel olarak hazırlanmaktadır.

Emekli babalar için hediye olacağı gibi aynı şekilde ilk defa babalar günü yaşayacak olan bir babaya da hediye edilebilecek farklı ve son derece duygusal bir ürün olan Babalar Günü Hediyesi Keyif Bahçesi, her yaştan babalara hitap ediyor! Onlara unutulmayacak bir babalar günü yaşatmak istiyorsanız eğer, mesaj ve isim yazılı Babalar Günü Hediyesi Keyif Bahçesi çok doğru bir hediye tercihi olacaktır. O halde daha fazla beklemeden Hediye Fabrikası'nda size sunulan fırsatlardan yararlanarak Babalar Günü Hediyesi Keyif Bahçesini sipariş edebilir ve babaya en içten dileklerle armağan edebilirsiniz. Çok beğeneceği bu mini bahçeye baktıkça babanız her an sizi düşünecektir.

Babalar Günü Hediyesi Keyif Bahçesi'ni Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kap : özel tasarım seramik saksı en : 15, boy : 15, yükseklik : 5 (cm)

  • Sukulent bakımı : iç ortamda sukulent bitkileri sprey yöntemiyle haftada 2 defa sulanmalıdır.Dalları uzaması halinde makas yardımıyla uçlarından budanabilir..

  • Sukulentlerin uzun süre yaşaması için güneş görür alanlarda bulunması ve günde 1-2 saat temiz hava ile havalandırılması önemlidir. Ayrıca sulama için kullanılan suyun dinlendirilmiş olmasına özen gösteriniz(bitkilerinizi klordan korumalısınız).

  • Sipariş ettiğiniz ürünlerle görseldeki ürünlerin aksesuarları aynıdır.

  • Doğal olan organik malzemelerde ise ufak farklılıklar gösterebilir.

Canlı Minyatür Bahçe özenle paketlenerek gönderilmektedir. 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2019 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.