X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Ahşap Hediyeler » Kişiye Özel Çerçeveler » Babalar Günü Hediyesi Ahşap Çerçeve
Babalar Günü Hediyesi Ahşap Çerçeve
Babalar Günü Hediyesi Ahşap Çerçeve
Babalar Günü Hediyesi Ahşap Çerçeve
Babalar Günü Hediyesi Ahşap Çerçeve
Babalar Günü Hediyesi Ahşap Çerçeve
Babalar Günü Hediyesi Ahşap Çerçeve
Babalar Günü Hediyesi Ahşap Çerçeve

Babalar Günü Hediyesi Ahşap Çerçeve

69,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F139398
Tavsiye Et >
Ahşap Çerçeve Rengi:
Koyu Ceviz
Natural Ahşap
100 karakter yazabilirsiniz.
15 karakter yazabilirsiniz.
15 karakter yazabilirsiniz.

Her yıl sadece bir kez kutlanan ve baba olmanın önemini en iyi şekilde gösteren babalar günü için babaya alınabilecek en duygusal hediye seçeneği kesinlikle Babalar Günü Hediyesi Ahşap Çerçeve olacaktır. Babanızla birlikte çekildiğiniz güzel bir fotoğrafı koyarak hazırlayacağıınız bu fotoğraf çerçevesinin üzerine ayrıca babanıza özel duygu dolu mesajınızı da yazdıracak ve babanızın kendisini oldukça özel hissetmesini sağlayacaksınız. Evinde ya da iş yerinde sergileyeceği bu fotoğraf çerçevesine baktıkça sizi düşünecek olan babaya iyi ki almışım diyeceğiniz bir babalar günü hediyesi olacaktır. Ahşaptan üretilen bu fotoğraf çerçevesi kalitesi ve şıklığıyla dikkatleri üzerine çekecek!

Özellikle babalar günü için en çok tercih edilen ahşap resim çerçeve si modelleri arasında bulunan Babalar Günü Hediyesi Ahşap Çerçeve'yi kişiye özel olarak Hediye Fabrikası'ndan kolaylıkla hazırlatabilir ve babaya gönül rahatlığıyla takdim edebilirsiniz. Öte yandan babaya yalnızca babalar günü için değil, aynı zamanda doğum günü hediyesi olarak da armağan edebileceğiniz bu anlamlı ürün ile babanıza verdiğiniz değeri en güzel şekilde ona göstereceksiniz. Babama ne hediye alsam diye düşünmeye son! Babalar Günü Hediyesi Ahşap Çerçeve ile babanıza unutulmaz bir babalar günü yaşatmaya hazır olun! Bunun yanında ahşap fotoğraf albümü satın al seçenekleriyle güzel bir hediye seti oluşturarak babaya mükemmel bir sürpriz oluşturabilir ve unutulmaz anlarınızı fotoğraf albümünüze koyabilirsiniz.

Öte yandan babalar için doğum günü hediyeleri neler olabilir diye kara kara düşünüyorsanız babalar günü için tercih edebileceğiniz bu ahşap fotoğraf çerçevesini babaya doğum günü hediyesi olarak da hiç düşünmeden sipariş ederek unutulmaz bir sürpriz oluşturabilirsiniz. Duygusal hediyelerin başında gelen Babalar Günü Hediyesi Ahşap Çerçeve, Hediye Fabrikası'nda kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Bu bakımdan babaya hediyeler arasında en duygusal yerde olan Babalar Günü Hediyesi Ahşap Çerçeve, ona ne kadar değer verdiğinizi gösterecek en özel hediye olacaktır. Bunun yanı sıra baba olan eşe özel sevgiliye orjinal hediye fikirleri arıyorsanız eşinize ailecek çekildiğiniz bu fotoğraf çerçevesini babalar günü için kesinlikle tercih etmelisiniz. Daha fazla beklemeyin!

Babalar Günü Hediyesi Ahşap Çerçeve'yi Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Masif ahşap malzemeden yapılmaktadır.,

  • Koyu Ceviz ve Natural ahşap renk seçeneği bulunmaktadır.

  • 23x28 cm çerçeve boyutu olup 15x21 cm resim alanıdır.

  • Babalar Günü Hediyesi Ahşap Çerçeve özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir. 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.