X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Çikolata » Babalar Günü Hediyesi 48 Adet Sevgi Mesajlı Çikolata
Babalar Günü Hediyesi 48 Adet Sevgi Mesajlı Çikolata
Babalar Günü Hediyesi 48 Adet Sevgi Mesajlı Çikolata
Babalar Günü Hediyesi 48 Adet Sevgi Mesajlı Çikolata
Babalar Günü Hediyesi 48 Adet Sevgi Mesajlı Çikolata
Babalar Günü Hediyesi 48 Adet Sevgi Mesajlı Çikolata
Babalar Günü Hediyesi 48 Adet Sevgi Mesajlı Çikolata
Babalar Günü Hediyesi 48 Adet Sevgi Mesajlı Çikolata
Babalar Günü Hediyesi 48 Adet Sevgi Mesajlı Çikolata
Babalar Günü Hediyesi 48 Adet Sevgi Mesajlı Çikolata

Babalar Günü Hediyesi 48 Adet Sevgi Mesajlı Çikolata

79,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137227
Tavsiye Et >

Babalar günü hediyesi 48 adet sevgi mesajı çikolata ile babanızı babalar gününde  sevgiyle kucaklayın!

Babalar gününde babanıza en özenli şekilde seslenebilmenizi sağlayan, her çikolata tadımında onu farklı iltifatlarla göklere çıkartabilecek olan bu çikolata tanecikleri siz ve babanız için özenle hazırlandı. Zaman geçtikçe hediyelerde form ve stil değiştiriyor. Artık her kes babalar gününde babasına sıradan hediyeler vermekten kaçınır oldu. Zira sıradan hediyeliklerden kravatların, gömleklerin, kemer, parfüm ya da terliklerin modası çoktan geçti. Kısacası hediye konusunda bir devir kapandı ve yepyeni bir dönem başladı. Babalar günü sürprizleri konusunda ki yeni trendleri her zaman Hediye Fabrikasından takip edebilirsiniz.

Şimdilerde babalara kalplerde olan sevgiyi haykırma vurguları taşıyan trendlerle dolu hediyeler tercih konusu ve  bakın Hediye Fabrikası sayfalarında da tıpkı bu duyguyu ortaya çıkaracak olan rengarenk  ambalajındaki kağıtlara sarılmış olan, her birinde  de babanıza en özel mesajları aktaracak olan  sütlü – lezzetli çikolatalar bulunuyor. Çikolatalı hediyeler in en güzelini her zaman bulabileceğiniz Hediye Fabrikası babalar günü çikolatalarını da babanız için özenle hazırladı.

İçinde tamı tamına 48 adet kaliteli ve lezzetli çikolata bulunacak olan bu özel babalar günü çikolatası babanıza özel paketinde gönderilecek. Kırmızı, yeşil, sarı, pembe, mavi gibi iç açıcı renklerdeki bu çikolataların içerdiği mesajları okudukça babanız ağzına attığı çikolataları keyifle yerken, yedikçe yiyesi ve okudukça okuyası gelecektir. Size sıradan hediyeliklere veda ettirecek güzellikte olan çikolata paketinizin siparişini hemen oluşturabilirsiniz. Sizi her zaman en orijinal hediyeler le karşılaştıracak olan Hediye Fabrikası bu üründe de farkını ortaya koyarak babanızı onurlandırmanızda vesile olacaktır.

Babalar her ne kadar sert görünümlü insanlardan olursa olsunlar, aslında içlerinde yufka yürekli yumuşacık bir kalp yatar her zaman. Bunu bilmemizi istemezler çoğu zaman zira onları da babaları böyle disiplinli yetiştirmiştir hep genellikle ve onlarda en güzel şekilde bizleri yatiştirebilmek için üzerimizde disiplin kurmak ister. Ama siz ona bu güzel babalar  günü hediyesi 48 adet sevgi mesajlı çikolatadan aldığınızda bakın nasıl da gözleri parlayacak ve kendini ele verecek. Bu sayede içindeki çocuk ortaya çıkacak ve  az önce bahsettiğimiz yufka yüreği de su yğzüne çıkacaktır. Babaları sevindirmek hiç de öyle zor bir şey  değildir biliriz. Zira onlara her ne alırsak alalım  sırf biz aldık diye çok sevinir ve aldığımız şeyi her zaman saklar ve  paralanıncaya kadar da kullanırlar bizlere olan sevgilerinden. Ama inanın ki  sevgi mesajlarınızla donanmış olan bu 48 adet çikolata onlara daha önce hiç hissetmedikleri tatlı sevgi duygularını hissettirecektir.

 

Bu babalar gününde babanıza klasik bir hediye vermek istemiyorsanız Babalar Günü Hediyesi 48 Adet Sevgi Mesajlı Çikolata sizin için tasarlandı diyebiliriz..

Sevgili babalarımızın günü olarak ilan edilen o özel tarihe çok az kaldı. Babanız için henüz bir hediye seçimi yapmadıysanız bu sevgi dolu çikolatalar ile en doğru kararı vermiş olacaksınız. Birbirinden özel 48 adet sevgi dolu cümle ile hazırlanan ambalajlara sarılı çikolatalar babanızın ağzını tatlandıracağı gibi sevgi sözcükleri de duygu dolu anlar yaşamasına sebep olacaktır. Hediyeniz sıradan hediyelerin aksine aradan uzun yıllar geçse bile aynı heyecanla hatırlanacak, hatırlandıkca değerli babanızın yüzünde tebessümler oluşturacaktır.

Hayatınızın kahramanı, tek dostunuz, ailenizin reisi babanıza sevgi dolu bir hediye vermekten yanaysanız Babalar Günü Hediyesi 48 Adet Sevgi Mesajlı Çikolata'yı kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

 

Babalar Günü Hediyesi 48 Adet Sevgi Mesajlı Çikolatayı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 48 adet sütlü madlen çikolata
  • 48 babanıza sevginizi anlatacak mesaj
  • Şık karton kutu
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.