X
Hediye Fabrikası » Baskılı Hediyeler » Baskılı Kupalar » Baba Tanımı Tasarımlı İsme Özel Kupa
Baba Tanımı Tasarımlı İsme Özel Kupa
Baba Tanımı Tasarımlı İsme Özel Kupa
Baba Tanımı Tasarımlı İsme Özel Kupa
Baba Tanımı Tasarımlı İsme Özel Kupa
Baba Tanımı Tasarımlı İsme Özel Kupa

Baba Tanımı Tasarımlı İsme Özel Kupa

34,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F139375
Tavsiye Et >
20 karakter yazabilirsiniz.
100 karakter yazabilirsiniz.

Yılda sadece bir kez kutlanan ve babalık duygusunun ne kadar güzel olduğunu hatırlatan Babalar günü ve babaya doğum günü için unutulmaz bir hediye almayı düşünüyorsanız Baba Tanımı Tasarımlı İsme Özel Kupa hediye seçeneği tam aradığınız ürün olacak! Porselenden üretilmiş olan bu kupanın üzerine babanızın ismini ve babanıza olan espirili veya duygusal mesajı yazdrarak babanızın kendisini oldukça özel hissetmesini sağlayabilirsiniz. Artık babama ne hediye alsam diye uzun uzun düşünmeye hiç gerek yok! Alınabilecek en güzel isim yazılı kupa bardak modellerinden biri olan Baba Tanımı Tasarımlı İsme Özel Kupa Hediye Fabrikası'nda sizi bekliyor.

Babaya babalar günü veya doğum günü için alınabilecek mesajlı ve kalpli bardak modelleri içerisinde en çok tercih edilen seçeneklerin başında gelen Baba Tanımı Tasarımlı İsme Özel Kupa, babanıza baba olmanın ne kadar gurur verici bir duygu olduğunu yeniden hatırlatacak ve bu kupa bardağı her kullandığında sizi düşünmesini sağlayacaksınız. Birçok kupa bardak modelleri içerisinde babanıza en uygun olan hediyeyi Hediye Fabrikası'ndan kolaylıkla sipariş edebilirsiniz. Mesela rakı içen babaya rakı kadehleri almayı düşünebilir, aynı şekilde duygusal olan babaya Baba Tanımı Tasarımlı İsme Özel Kupa bardak hediyesini hiç düşünmeden armağan ederek babanızı sevindirebilirsiniz.

Bütün bunların dışında Baba Tanımı Tasarımlı İsme Özel Kupa bardak, babalığın ne kadar özel bir şey olduğunu üzerinde yazan mesajla güzel bir şekilde anlatacaktır. Bu kupa bardağın yanında babaya hediye olarak promosyon bardak altlığı da alarak güzel bir hediye seti oluşturabilirsiniz. Bununla birlikte yalnızca babaya değil, baba olan eşe sevgililer gününde erkeğe hediye olarak alınabilecek anlamlı bir hediye olan Baba Tanımı Tasarımlı İsme Özel Kupa ile eşinizi son derece mutlu edeceksiniz. Babalar günü, doğum günü, yıl dönümü ya da sevgililer günü için baba olan kocaya kesinlikle alınması gereken özel ürünlerden biridir. O halde daha fazla beklemeden Baba Tanımı Tasarımlı İsme Özel Kupa hediye seçeneğini babaya hediye olarak babalar günü veya doğum günü için gönül rahatlığıyla Hediye Fabrikası'ndan sipariş edebilirsiniz.

Baba Tanımı Tasarımlı İsme Özel Kupa'yu Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kupa yüksekliği: 9,5 cm çapı:8,5 cm

  • Kupanın malzeme kalınlığı 4 mm'dir.

  • Ürün Çeşidi: Porselen; klasik beyaz porselen kupa üzerine baskı yapılır.

  • Kupanızın tasararımında üst alanda baba tanımı alt tarafında ise kişiye özel babanızın kişisel özellikleri bulunmaktadır.

  • Baba Tanımı Tasarımlı İsme Özel Kupa özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir. 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.