X
Hediye Fabrikası » Baskılı Hediyeler » Gazete & Dergi Kapağı » Baba Magazin Dergi Çerçevesi
Baba Magazin Dergi Çerçevesi
Baba Magazin Dergi Çerçevesi
Baba Magazin Dergi Çerçevesi
Baba Magazin Dergi Çerçevesi
Baba Magazin Dergi Çerçevesi
Baba Magazin Dergi Çerçevesi
Baba Magazin Dergi Çerçevesi

Baba Magazin Dergi Çerçevesi

59,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F123891
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Bu babalar gününde babaya Baba Magazin Dergi Çerçevesi ile eşsiz bir hediye verin!! Babalar Gününde babaya hediye edebileceğiniz bu dergi kapağını farklı hediyeler almaktan hoşlanan babalarımız için tasarlaıdık. Babalar gününde değerli babaya armağan edeceğiniz Baba Magazin Dergi Çerçevesi, babanız için çok şık ve sıradışı bir sürpriz olacaktır. Babaya alınacak ilginç ev eşyaları arasından bu çerçeveyi babanın fotoğrafını baskılatarak oluşturabilir ve kişiye özel olarak hediye edebilirsiniz. Babanız kendisini çok önemli hissedecektir! Bu anlamda babalara özel hediyeler arasında bulunan bu dergi çerçevesini kesinlikle almak isteyeceksiniz.

Babaya hediye edeceğiniz bu ürün babanın çalışma masasını veya ofisini süsleyecektir. Göndereceğiniz fotoğraf ve çok özel notlarınız ile tasarlanan Baba Magazin Dergi Çerçevesi, babanızı şaşırtacaktır ve yıllarca aynı heyecanla bakacağı sıradışı bir hediye olacaktır. Kişiye Özel Gazete ve Dergi Kapağı Çeşitleri kategorisinde hediye etmek isteyebileceğiniz diğer özel ürünlerimize göz atmak için Kişiye Özel Gazete ve Dergi Kapağı Çeşitleri sayfasına uğrayabilirsiniz. Öte yandan babaya doğum günü hediyeleri olarak da bu dergi çerçevesini tercih ederek babaya unutamayacağı bir doğum günü yaşatabilirsiniz. Babaya alınabilecek en duygusal ve farklı doğum günü hediyeleri arasında bulunan Baba Magazin Dergi Çerçevesi'ni gönül rahatlığıyla babaya hediye edebilirsiniz.

Babama özel olarak dogum gunu hediye ürünlerini arıyorum ancak bir türlü istediğim hediyeyi bulamıyorum diye yakınıyorsanız eğer Baba Magazin Dergi Çerçevesi'ni hiç düşünmeden babaya babalar günü hediyesi ya da doğum günü hediyesi olarak armağan edebilir ve ona aynı zamanda unutulmaz bir anı armağan etmiş olursunuz. O halde daha fazla beklemeden bu anlamlı ve duygusal ürünü babaya armağan ederek onu mutlu edebilir ve onun mutluluğundan siz de keyif alabilirsiniz.

Baba Magazin Dergi Çerçevesi'ni Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Çerçeve : En: 27 cmBoy: 33 cm Kalınlık: 1 cm
  • Dergi Kapağı : En: 23 cmBoy: 29 cm
  • Not: Göndereceğiniz resim veya fotoğrafların ürüne en iyi şekilde uygulanması için yüksek çözünürlükte olması gerekmektedir.

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.