Hediye Fabrikası » Mutfak Ürünleri » Ayıcıklı Pasta ve Kek Kalıbı
Ayıcıklı Pasta ve Kek Kalıbı

Ayıcıklı Pasta ve Kek Kalıbı

19,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F136934
Tavsiye Et >
Ortalama 3 işgünü içerisinde kargoya verilir
-
ADET
+

Doğum günü partileri pastasız olmaz bilirsiniz. Özellikle de çocuklarınızın doğum günleri için seçeceğiniz pastanın oldukça şirin ve ilgi çekici olmasına özen gösterdiğinizi biliyoruz. Size bu konuda yardımcı olmak adına harika bir önerimiz var! Çocuklarımızın doğum günü pastalarını kendimiz yapmamız adına tecih edebileceğiniz Ayıcıklı Pasta ve Kek Kalıbı, sevimli pastalar yaratmanız için birebir. Ayıcık şeklinde olacak pastanızı dilediğiniz gibi süslemek size kalmış. Çocuğunuzun böylesi özel bir pastayı gördüğünde yaşayacağı mutluluğu düşünün. Siz de çocuğa hediye olarak alınabilecek bu kek kalıbı ile çocuğunuz için en iyi pasta ve kekleri yapabileceksiniz. Bu özel ürün şimdi Hediye Fabrikası'nda!

Doğum günü partileri veya özel günler için sevimli pastalar yaratmanızı sağlayacak Ayıcıklı Pasta ve Kek Kalıbı Displayı'nı kaçırmamak adına tek yapmanız gereken Hediye Fabrikası'ndan siparişinizi oluşturmak olacaktır. Dilerseniz çocuğa hediyelik oyuncaklar alabilir ya da bu özel kek kalıbını alarak çocuğunuza daha sağlıklı bir hediye tercihinde bulunabilirsiniz. Bu anlamda çocuğa özel doğum günü hediye seçenekleri içerisinde yer alan Ayıcıklı Pasta Ve Kek Kalıbı'nı çocuğunuz çok sevecek ve oluşacak kekleri büyük bir iştahla yemek isteyecektir. Öte yandan çocuk bir erkeğe alınacak hediye seçenekleri bir elin avucunu geçmeyeceği için en özel hediye seçeneklerini çocuğunuz için Hediye Fabrikası'nda bulabileceksiniz.

Arkadaşları da davet edeceğiniz özel ve şık bir doğum günü partisi için hazırlayacağınız birbirinden leziz kekleri bu Ayıcıklı Pasta Ve Kek Kalıbı ile oluşturacaksınız. Böylece çocuğunuz ve arkadaşları yapmış olduğunuz kekleri afiyetle yiyeceklerdir. O halde siz de daha fazla beklemeden bu özel hediye seçeneğini sipariş etmek için şimdi tıklayın ve çocuğa alınabilecek en özel hediye seçenekleri yanı sıra bu kek kalıbını da satın alın!

Ayıcıklı Pasta ve Kek Kalıbı'nı satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Uzunluk : 11 Cm
  • En: 8 Cm
  • Derinlik 2,5 Cm

 

 

lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.