X
Hediye Fabrikası » Dekoratif Hediyeler » Ayetel Kürsi Yazılı Ahşap Çerçeve KR2550041
Ayetel Kürsi Yazılı Ahşap Çerçeve KR2550041

Ayetel Kürsi Yazılı Ahşap Çerçeve KR2550041

274,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F125730
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Dostların ya da arkadaşların evlerini ziyarete giderken götürebileceğiniz şık bir ev hediyesi mi arıyorsunuz? Hediye Fabrikası olarak sizlere önereceğimiz bu ürün çok hoşunuza gidecek! İster kendi eviniz için isterse de sevdiklerin evi için satın alabileceğiniz şık bir ev hediyesi; Ayetel Kürsi Yazılı Ahşap Çerçeve KR2550041 ! Evlerin duvarlarını süsleyecek olan manevi değeri yüksek bu gümüş tablo sevdiklere verebileceğiniz en özel ev hediyesi olacaktır. Sıradan hediyelerin çok dışında kalan Ayetel Kürsi Yazılı Ahşap Çerçeve KR2550041'yi kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz. Sevdiklere özel olarak alınabilecek ahşap çerçeve modelleri arasından en hayırlısı olan bu ürün ile sevdikleri kötülüklerden uzak tutacaksınız.

Öte yandan yeni bir eve taşınmış olan arkadaşa ya da yeni evli çiftlere güzel başlangıçlar için yeni ev hediyesi olarak armağan edeceğiniz Ayetel Kürsi Yazılı Ahşap Çerçeve KR2550041 Hediye Fabrikası'nda sizlerle! Ayetel kürsi ile sevdiklerinizi bütün kötülüklerden koruyabileceksiniz. Aynı şekilde ofiste çalışan babaya ne hediye alınır diye kara kara düşünüyorsanız ofis eşyaları seçenekleri arasında yer alan bu ayetel kürsiyi ona armağan edebilirsiniz. Böylece babanın işini her zaman rast getirmiş olacak ve onu ne kadar çok sevdiğinizi bir kez daha göstermiş olacaksınız.

Bütün bunların yanı sıra öğretmenler günü hediyesi olarak öğretmene hediye arayışı içerisindeyseniz eğer, öğretmenler odasına asabileceği Ayetel Kürsi Yazılı Ahşap Çerçeve KR2550041 hediyesini gönül rahatlığıyla tercih ederek en sevilen öğretmene armağan edebilirsiniz. Ayrıca doğum günü ya da yeni yıl gibi özel günlerde sevdikleri bütün kötülüklerden korumak istiyorsanız bu hediye seçeneğini kesinlikle sipariş etmenizi öneririz. En anlamlı ve hayırlı hediye seçenekleri için her zaman olduğu gibi Hediye Fabrikası'na uğramayı sakın ihmal etmeyin ve sevdikleri son derece mutlu edin!

Ayetel Kürsi Yazılı Ahşap Çerçeve KR2550041'i Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ahşap üzerine yaldız kaplama Ayet-El Kürsi Tablo
  • Ürün Boyu : 29 cm
  • Ürün Genişliği : 35 cm
  • Ürünlerimizin tamamı el emeği ile üretilmiştir.
  • Değerli taşlar nedeniyle ürün ağırlığında ± %5 sapma olabilmektedir.

 

 

 

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.