Hediye Fabrikası » İlginç Hediyeler » Ayarlanabilir Çekmece Bölümleme Aparatı
Ayarlanabilir Çekmece Bölümleme Aparatı
Ayarlanabilir Çekmece Bölümleme Aparatı
Ayarlanabilir Çekmece Bölümleme Aparatı
Ayarlanabilir Çekmece Bölümleme Aparatı

Ayarlanabilir Çekmece Bölümleme Aparatı

24,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F136137
Tavsiye Et >
Ortalama 3 işgünü içerisinde kargoya verilir
-
ADET
+

Çekmecelerinize düzen getirecek harika bir ürün; Ayarlanabilir Çekmece Bölümleme Aparatı. Bu muhteşem ürün sayesinde çekmecelerinize düzen geliyor!

Üstüste gayet uyumlu bir şekilde yerli yerinde duran ve hoş bir görünüm sergileyen çekmecelerin içeriğinde adeta bir kargaşa yatıyor. Birden fazla ürünü bünyesinde barındıran çekmeceleri düzen içinde görmek neredeyse zordur. Siz ne kadar düzenlesenizde o yine eski haline dönecek, her şeyin yeri değişecektir. İşte sizi bu kargaşadan kurtarmaya gelen Ayarlanabilir Çekmece Bölümleme Aparatı dağınık görüntüsünden sıkıldığınız çekmecelerinizdeki ürünlerin bir düzen içerisinde uyumlu bir şekilde yerlerini almasını sağlıyor. Bölüm bölüm ayırabileceğiniz bu aparat sayesinde birbiri ile benzer kişisel eşyalarınızı üstüste veya yan yan bir bölme içerisine yerleştirebileceksiniz. Ayarlanabilir Çekmece Bölümleme Aparatı çorapların, şalların ve kravatların düzenli olarak saklanmasını sağlayacaktır. Ayrıca makyaj malzemeleri, tokalar, ataçlar, vidalar, yara bantları, paket lastikleri, piller vb. gibi çekmecelerde dağınık şekilde duran tüm eşyalarınızı da düzene sokacaktır. Kırılabilir, katlanabilir özelliği ile kolayca bölmelerin boyutlarını ayarlayabilmeniz mümkün.

İster evde isterseniz de ofisteki çekmecelerinizi düzenleyebileceğiniz, çekmecelerinizi dilediğiniz gibi kolayca ufak bölmelere ayırabileceğiniz Ayarlanabilir Çekmece Bölümleme Aparatı'na sahip olmak istiyorsanız Hediye Fabrikası'nda hemen siparişinizi iletin.

 

Ayarlanabilir Çekmece Bölümleme Aparatı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

Plastik malzemeden imal edilmiştir.

Ölçüleri:

55cm x 10cm

Renk:

Beyaz

Paket İçeriği:

3 Adet Ayarlanabilir Pratik Çekmece Bölmeleyici

lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.