X
Hediye Fabrikası » İlginç Ürünler » Ayakkabı Kurutucu Shoes Dryer
Ayakkabı Kurutucu Shoes Dryer
Ayakkabı Kurutucu Shoes Dryer
Ayakkabı Kurutucu Shoes Dryer

Ayakkabı Kurutucu Shoes Dryer

24,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F134726
Tavsiye Et >
Ortalama 3 işgünü içerisinde kargoya verilir
-
ADET
+

Shoes Dryer Elektrikli Ayakkabı Kurutucu yağışların bol olduğu bu mevsimde ıslanmış ayakkabıları kurutmak için mükemmel bir çözüm sunar. Üstelik ayakkabılarınızdaki rahatsız edici kokulardan da kurtulabilir ve ömrünü uzatabilirsiniz!

Kışın birçok hastalığın ayaklardan başladığını unutmayın. Bu yüzden yağmurdan ıslanan veya yıkanan ayakkabılarınızı bir gün sonrasında ıslak olarak giymeyi düşünmeyin bile! Ayaklarınızın bu soğuğu aldıktan sonra üşümesini ve hastalanmayı istemiyorsanız Hediye Fabrikası olarak sizlere sunduğumuz bu pratik ürüne hemen sahip olun. Fare şeklindeki tasarımı ile oldukça şirin görünen Ayakkabı Kurutucu Shoes Dryer'i kullanmak çok keyifli olacak. Kullanımı oldukça basit bu pratik ürün sayesinde ayakkabılarınızı birkaç dakika içinde kurutabileceksiniz. 

Sessiz ve sıcak hava üfleyici sistemi sayesinde tüm ayakkabı, çizme, bot, eldiven vb. giyeceklerinizi hızlı bir şekilde ayakkabı kurutucu ile kurutabilirsiniz. Hediye Fabrikası'ndan satın almak için elinizi çabuk tutun!

 

Ayakkabı Kurutucu Shoes Dryer; satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

Çalışma Gerilimi: AC220V, 50HZ

Isınma süresi: 10 dakika

Renk:

Pembe

Ürün Boyutu :

6,5cm x 13cm x 4

Paket İçeriği

1 Çift Shoes Dryer Elektrikli Ayakkabı Kurutucu

lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.