Hediye Fabrikası » İlginç Hediyeler » Ayak Şekil Düzeltici Silikon Aparat
Ayak Şekil Düzeltici Silikon Aparat
Ayak Şekil Düzeltici Silikon Aparat
Ayak Şekil Düzeltici Silikon Aparat
Ayak Şekil Düzeltici Silikon Aparat

Ayak Şekil Düzeltici Silikon Aparat

27,00 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F135303
Tavsiye Et >
Ortalama 3 işgünü içerisinde kargoya verilir
-
ADET
+
00;">Dar ayakkabıların baskısı, ağır sporlar, yürümek ve koşmak gibi hareketlerin uzun vadede ayaklarımız üzerinde olumsuz etkileri oluşur. Ayaklarımız dengesini kaybeder ve şişlik, kıvrılmalar ve kemik kaymaları gibi yapısal değişiklikler baş gösterir.

Bu sorunları düzeltmek için cerrahi müdahale yaptırmak son derece acılıdır ve ayak ağrılarını azaltabilmeniz için her zaman yaşam stilinizi değiştirmeniz tavsiye edilir. Tüm bu sorunlardan kurtulabilmek için ayak kaslarının düzenli olarak esnetilmesi ve yaşamınız boyunca tüm hareketliliği sağlayacak egzersizlerin uygulanması gerekir. Pampered Toes Sensation, korkunç ayak ağrıları çeken birçok kullanıcıyı verdiği inanılmaz sonuçlarla memnun eden devrimsel bir ürün.
Artık ayak parmaklarınızı şımartabilir ve ağrılardan kurtulabilirsiniz Dar sıkı topuklu ayakkabılarınız canınızı yaksa da, onlardan vazgeçmek istemiyor musunuz? Günün sonunda ayaklarınız dayanılmaz bir şekilde ağrıyor mu? Pampered Toes Sensation ayaklarınız için yoga etkisi yaratır. Ayak parmaklarınızı esnetir, hizalar ve aynı zamanda masaj yapar. Ayak bakım dünyasının bu yeni mucizevî ürünü Pampered Toes Sensation ile günlük stresinizi azaltın, gerilmiş kaslarınızı gevşetin, ayaklarınızı canlandırın ve kan dolaşımınızı güçlendirin.
Pampered Toes Sensation Özellikleri Nelerdir Nasıl Etkili Olur?
Pampered Toes Sensation Kolay Temizlenir
Pampered Toes Sensation Suya Dayanıklıdır
Pampered Toes Sensation Taşınabilir Serin ve Elastik Yapısıyla Rahatlatır
Pampered Toes Sensation Standart Ölçülerdedir
Pampered Toes Sensation Etkisini Birkaç Dakikada Gösterir
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.