X
Hediye Fabrikası » İlginç Ürünler » Ayak Başparmağı Koruyucu
Ayak Başparmağı Koruyucu
Ayak Başparmağı Koruyucu
Ayak Başparmağı Koruyucu

Ayak Başparmağı Koruyucu

17,00 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F134965
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Spor yapan ve bundan dolayı ayak parmağı ağrıyan arkadaşa hediye alarak ona yardımcı olmak istiyorum diyenlere Ayak Başparmağı Koruyucu hediyes seçeneğini öneriyoruz. Arkadaşa ve bu problemi olan tanıdıklara alınabilecek küçük hediyelikler içerisinde yer alan bu ürünü doğum günü gibi özel günlerde sevdiklere armağan edebilirsiniz.

Ayak başparmağını doğal olmayan bir pozisyonda sıkan dar ve sivri burunlu ayakkabıların uzun süre giyilmesi sonucunda ayaklarda bunion oluşur. Bunion, başparmak etrafındaki şişliğe verilen isimdir. Buna aynı zamanda Halluks Valgus da denir. Halluks latincede başparmağı anlamına gelirken, Valgus "çarpık" anlamına gelir. Bunionların büyümesi sonucunda ayakkabının uyguladığı basınç ve ağrı daha da artar. Bunion Başparmak Koruyucu sayesinde ayak başparmağında şekil bozukluğu oluşması önlendiği gibi, daha önce meydana gelmiş olan deformasyonlar da düzenli kullanım sonucunda önlenecek ve iyileşme aşamasına girecektir. Günlük yaşantınızda keyifle kullanacağınız bu tasarım harikası ürün ile kendinizi daha sağlıklı ve rahat hissedeceksiniz. Hem kendinize hem de sevdiklere özel olarak alınabilecek kullanışlı bir hediyedir. Bu anlamda sevgiliye ufak hediye alacakların kaçırmaması gereken sağlığa yararlı özel bir üründür.

Aynı şekilde sevgiliye ilginç hediye fikirleri almayı düşünenler için güzel bir tercih olacak Ayak Başparmağı Koruyucu, Hediye Fabrikası'nda sizi bekliyor. Bu anlamda ayak başparmağını incitmiş olan anne ve babaya hediye edilebilecek ve onlar için oldukça yararlı olacak bir hediye olacaktır. Öte yandan bu rahatsızlığa sahip olan bayanlara bayan doğum günü hediyesi ne alabilirim diye kara kara düşünmeye artık hiç gerek kalmayacak. Hediye Fabrikası tarafından üretilen bu özel hediye seçeneği ile sevdikleri sağlığına kavuşturacaksınız. Konfor ve sağlık adına tercih edebileceğiniz Ayak Başparmağı Koruyucu için elinizi çabuk tutmalısınız! Daha fazla beklemeyin!

Ayak Başparmağı Koruyucu'yu Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Yumuşak yapısı sayesinde hiçbir rahatsızlık hissi vermez ve büyük konfor sağlar.
  • Yıkanıp tekrar kullanılabilir.
  • Beden ve ayak numarası sorunu yaratmaz esnek malzemeden üretilmiştir.

 

 

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2019 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.