X
Hediye Fabrikası » Öğretmenler Günü Hediyesi » Öğretmene Doğum Günü » Ay Yıldız Tasarımlı Rose Gümüş Kolye
Ay Yıldız Tasarımlı Rose Gümüş Kolye
Ay Yıldız Tasarımlı Rose Gümüş Kolye
Ay Yıldız Tasarımlı Rose Gümüş Kolye
Ay Yıldız Tasarımlı Rose Gümüş Kolye
Ay Yıldız Tasarımlı Rose Gümüş Kolye
Ay Yıldız Tasarımlı Rose Gümüş Kolye
Ay Yıldız Tasarımlı Rose Gümüş Kolye

Ay Yıldız Tasarımlı Rose Gümüş Kolye

89,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138738
Tavsiye Et >

Vatanını seven sevgiliye ya da kız arkadaşa nasıl bir hediye alabilirim diye düşünmeye artık son! Vatanını seven kadınların asla hayır diyemeyeceği bir hediye Ay Yıldız Tasarımlı Rose Gümüş Kolye hediye seçeneği ile sevdikleri son derece mutlu edeceksiniz. Doğum günü gibi özel günlerde Hediye Fabrikası'ndan kolayca sipariş edeceğiniz bu kolye, kadınlar tarafından çok beğenilecek bir ürün olacaktır. Bu bakımdan doğum günü hediyesi bayan için ne alınırsorusuna en güzel yanıt Ay Yıldız Tasarımlı Rose Gümüş Kolye olacaktır.

Doğum günü gibi günlerde alınacak ilginç hediyeler bayan için her zaman daha çekici olmuştur. Bayan arkadaşa ya da sevgiliye özel günlerde romantik ve bir o kadar ilginç bir hediye almayı düşünüyorsanız, Ay Yıldız Tasarımlı Rose Gümüş Kolye'yi hiç düşünmeden sipariş edebilir ve sevdikleri şaşırtabilirsiniz. Alınabilecek en güzel kadın takıları arasında bulunan bu gümüş kolye ile kendinizi her daim hatırlatacaksınız. Aynı zamanda güzel bir anı hediyesi olan Ay yıldız Tasarımlı Rose Gümüş Kolye ile sevdikleriniz tarafından en iyi şekilde anılacağınıza emin olabilirsiniz.

Bütün bunların yanında doğum günü hediyeleri kıza özel olarak hazırlandığında etkisini daha da artıracaktır. Kız arkadaşın karakterine özel olarak hazırlatabileceğiniz Ay Yıldız Tasarımlı Rose Gümüş Kolye de kız arkadaş tarafından kesinlikle beğenilecektir. Aynı şekilde eşime doğum günü hediyesi almak istiyorum ancak ne hediye alacağıma bir türlü karar veremiyorum diyorsanız bu gümüş kolye hediye seçeneğini hiç düşünmeden tercih edebilir ve eşinizi son derece mutlu edebilirsiniz.

Hediye Fabrikası tarafından özel olarak tasarlanan bu şık ve romantik hediye seçeneği ile hediye sahibini mutlu etmeye ve bundan keyif almaya hazır olun! Doğum günü ya da yıl dönümü gibi anlamlı günler için kaçırılmayacak bir hediye fırsatı olacak!

Ay Yıldız Tasarımlı Rose Gümüş Kolye​​'yi Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ay Yıldız Tasarımlı Gümüş Kolye 925 ayar gümüştür.
  • Gümüş ay yıldız 1,5 cm eni 1,4 cm olup zincir uzunluğu ile toplam 41 cm dir.
  • Gümüş Kolye 1.40 gr ağırlığındadır.
  • Gümüş kolye el emeği ile hazırlanmaktadır.
  • Ay Yıldız Tasarımlı Gümüş Kolye özel kutusu ve özenli paketlemesi ile size gönderilecektir.

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.