X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Baskılı T-Shirt » Bayan Tişört » Ay Yıldız Baskılı T-shirt
Ay Yıldız Baskılı T-shirt
Ay Yıldız Baskılı T-shirt
Ay Yıldız Baskılı T-shirt

Ay Yıldız Baskılı T-shirt

94,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137363
Tavsiye Et >
Tişört Modeli:
Erkek Tişört
Kadın Tişört
Tişört Rengi:
Beyaz
Siyah
Tişört Bedeni:
XS
S
M
L
XL
XXL

Ülkemize anlam katan yegane değerlerden biri Türk Byrağımızı'n varlığını daim kılacak, anlamına anlam katacak bir tasarım ile karşınızdayız! Ay Yıldız Baskılı T-shirt..

Türkiye Cumhuriyeti ve Atatürk yazısı ile detaylandırılıp şekil alan ay ve yıldız baskısı ile gören herkesi mest edecek tasarım t-shirtümüz şimdiye kadar yapılanların en iyisi diyebiliriz. Farklı tasarımı ve Türk olmanın verdiği his ile sizi bambaşka duygulara sürükleyen Ay Yıldız Baskılı T-shirt ile Türk olmanın verdiği gururu herkese, her yerde kolaylıkla ifade edebileceksiniz. Zaten tasarımı ile tüm ilgiyi üzerine çeken bu t-shirt ile gözlerin size yönelmesi kaçınılmaz olacaktır. Türlüğün simgesi ay ve yıldız ile tasarlanan bu harika t-shirtü dilediğiniz her yerde giyebilirsiniz; evde, işte, sokakta, işte, yürüyüşte, tatilde..

Varlığı ile ruhumuzun derinliklerine işleyen, Türkiyemizin simgesi bayrağımıza olan sevgimizin daim olduğunu herkese yansıtmak istiyorsanız elinizi çabuk tutun ve sitemizden Ay Yıldız Baskılı T-shirt'ün siparişini oluşturun. Kendi bedeninize ve dilediğiniz renge göre alabileceğiniz Ay Yıldız Baskılı T-shirt'ü isterseniz ülkesine, bayrağına ve Atasına olan sevgisi ile bildiğiniz sevdiklerinize de armağan edebilirsiniz.

 

Ay Yıldız Baskılı T-shirt'ü

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.