X
Hediye Fabrikası » Baskılı Hediyeler » Baskılı Kupalar » Avukatlara Özel Kahve Kupası
Avukatlara Özel Kahve Kupası
Avukatlara Özel Kahve Kupası
Avukatlara Özel Kahve Kupası
Avukatlara Özel Kahve Kupası
Avukatlara Özel Kahve Kupası
Avukatlara Özel Kahve Kupası

Avukatlara Özel Kahve Kupası

39,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F58336
Tavsiye Et >
20 karakter yazabilirsiniz.

Avukata ne hediye alınır dediğinizi duyar gibiyiz. Avukata hediye seçmek kolay gibi görünsede işin içine kişinin zevki ve tercihleri girince bu iş oldukça zorlaşır. Biz avukatlarımızın ofislerinde veya çalışma ortamlarında günün yorgunluğunu atmak adına sıcak bir çay veya kahve yudumlayacaklarını düşündük ve tamamen onlara hitab edecek bir kupa oluşturduk. Avukatlara Özel Kahve Kupası.. Adaletin simgesi terazi ile oldukça espirli bir şekilde tasarlanan bu kupa avukatlara özel anlamlı bir yazı ile detaylandırılmıştır. Üzerine hediye edeceğiniz kişinin isminin ve soyisminin yazılmasıyla sıradanlıktan çıkacaktır ve çok özel bir hediyeye dönüşecektir.

Adaletin gölgesinde görevini başarıyla yerine getiren avukat sevdikleriniz için harika bir hediye alternatifi olabilecek Avukatlara Özel Kahve Kupası'nı kaçırmamak için tek yapmanız gereken siparişinizi oluşturmak olacaktır.

 

Avukatlara Özel Kahve Kupası'nı satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Porselen kahve kupası
  • Ürün Özelleştirme sayfasında; Porselen ya da sıcak su ile rengini ortaya çıkaran sihirli kupa malzeme seçenekleriyle  hediyenizi özelleştirebilirsiniz.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.