X
Hediye Fabrikası » Baskılı Hediyeler » Baskılı Kupalar » Avukata Hediyelik Kahve Kupası
Avukata Hediyelik Kahve Kupası
Avukata Hediyelik Kahve Kupası
Avukata Hediyelik Kahve Kupası
Avukata Hediyelik Kahve Kupası
Avukata Hediyelik Kahve Kupası

Avukata Hediyelik Kahve Kupası

39,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F58337
Tavsiye Et >
30 karakter yazabilirsiniz.

Avukata hediyelik kahve kupası avukat dostunuza ya da sevgilinize verebileceğiniz sempatik bir kupa!

Sevdiklerimize hediye almak hoştur da, iş esprili sıra dışı bir hediyelik aradığımızda sarpa sarabilir. Zira dışarı çıkıp sevdiklerinize hediye aradığınızda hep aynı tarzda şeylerle karşılaşacağınızı bilirsiniz. Oysaki hediye alıp vermek dünyanın en heyecanlı işidir. Hediye alırken acaba paketin içinden ne çıkacak diye heyecanlanırsınız, hediye verirken de acaba seçtiğim hediyeyi beğenecek mi, onu mutlu edecek mi diye… Ama avukat dostlarınıza 5 Nisan Avukatlar günü nde verebileceğiniz bu kupa unutulmaz hediyelerden olabilir örneğin.

 

Madem ki hediye alış verişi bu kadar önemli bizler için, o zaman bu işi daha da heyecanlı ve özel bir hale getirmeye ne dersiniz? Örneğin yakınlarınızın, dostlarınızın ya da tanıdıklarınızın  mesleklerinden yararlanarak onlara orijinal hediyeliklerden verebilirsiniz. Örneğin Hediye Fabrikası sayfalarında yer alan mesleklere özel kupalarsa bunun için biçilmiş kaftan olacaktır. Örneğin avukat bir sevgiliniz, eşiniz, anne – babanız ya da dostunuz varsa bu sayfada yer alan esprili avukat kupası ona çok iyi gelecektir emin olun. Bir elinde kanun kitabı, diğer elinde adaletin hassas terazisi ve gözünde de bant sarılı olan bu ironik temsili avukat formundaki çöp adam, bakın ne de sempatik duruyor bu kupanın üzerinde. Sadece bu kadar da değil. Elbette isme özel hediyelerin yeri her birimizin gönlünde bir başka yere sahip olacaktır. İşte bu nedenle de avukatlara hediye edebileceğiniz bu avukat kupasında isim – soy isim özelleştirmesi de yer alacak. İlginç mutfak eşyaları ndan avukat temalı kupa bardakla sevdiklerinizin gönlünü okşayabilirsiniz.

 

Kupaların günlük yaşamımızda yeri büyük. Zira birçok objeden daha çok kullanırız kupaları. Çünkü gün boyu oyalanmak, boğazımızı ıslatmak serinlemek ve sıvı ihtiyacımızı gidermek için sürekli bir şeyler içeriz. İşte bu nedenle avukatlara setiğiniz bu kupa çok hora geçecek doğrusu. Ama bu kupa hem mesleğe özel, hem de isme özel olduğunda da içinde özel içecekler içmenin   tadına doyulmayacaktır elbette. Kupa bardaklar ın en güzelini bulabileceğiniz Hediye Fabrikası sayfalarında yer alan meslekler temalı kupalarla tüm mesleklerden olan dostlarınıza ve yakınlarınıza armağanın en sempatiğini ve orijinalini verebilirsiniz hem de en ekonomik fiyatlarda! Hadi tüm meslek erbabı dostlarınıza hediye seçimi için   geçin klavyenizin başına ve onlara özel bu kupalarla da gönüllerini kazanın. Yıl başı, doğum günleri bu hediye için çok uygun olacaktır unutmayın. Ya da sıradan bir günde bile onlara aldığınız bu kupayla kapılarınızı çalabilirsiniz. Bu hoş kupa onları çok sevindirecekti endişeniz olmasın.

Avukatınıza, avukat yakınınıza, avukatlık okuyan arkadaşınıza minnetinizi ve sevginizi ifade etmenin bir yolunu arıyorsanız işte size harika bir öneri; Avukata Hediyelik Kahve Kupası..

Hediyenizi verirken karşıdakini gülümsetmek, memnun etmek en büyük arzunuz değil mi? İşte kişiye özel olarak hazırlanan bu kupa ile sevdiklerinize sıradışı bir hediye verebilirsiniz. Adaletin temsilcisi olan sevdikleriniz bu tasarım kupayı ofisinde, mutfağında hatta kalemlerini koymak için çalışma masasında bile kullanabilir. Keyifli, çok kullanışlı ve unutulmaz bir hediye olabilecek Avukata Hediyelik Kahve Kupası, üzerine kusursuzca işlenecek olan isimle tamamen hediye edeceğiniz kişiye hitaben hazırlanacaktır.

Hukukçu olan bir yakınınıza, avukatınıza, hukuk fakültesine girmiş olan arkadaşınıza alabileceğiniz Avukata Hediyelik Kahve Kupası, mesleğe özel şahane bir hediye olacaktır. Bu tasarım kupayı dilerseniz kendiniz için de hazırlatabilirsiniz.

 

Avukata Hediyelik Kahve Kupası'nı satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Porselen kahve kupası.
  • Ürün Özelleştirme sayfasında; Porselen ya da sıcak su ile rengini ortaya çıkaran sihirli kupa malzeme seçenekleriyle hediyenizi özelleştirebilirsiniz.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.