X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Defter » Avukata Hediye İsim Yazılı Defteri
Avukata Hediye İsim Yazılı Defteri
Avukata Hediye İsim Yazılı Defteri
Avukata Hediye İsim Yazılı Defteri
Avukata Hediye İsim Yazılı Defteri
Avukata Hediye İsim Yazılı Defteri
Avukata Hediye İsim Yazılı Defteri
Avukata Hediye İsim Yazılı Defteri
Avukata Hediye İsim Yazılı Defteri
Avukata Hediye İsim Yazılı Defteri
Avukata Hediye İsim Yazılı Defteri

Avukata Hediye İsim Yazılı Defteri

44,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F135666
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Avukata hediye isim yazılı defter kalem seti sizin için her türlü tehlikeyi dahi göze alan cevval avukatınıza en güzel hediye!

Sizin avukatınızda bir ceza avukatı, ticaret hukuku avukatı, icra, medeni hukuk ya da idari avukat olabilir. Ama herhangi branşın avukatı olursa olsun işini iyi yaptığı taktirde her türlü güzel hediyeyi hak ediyor demektir. Zira avukatlar bizi her türlü içine düştüğümüz çetrefilli durumlardan, çıkmazlardan, anlaşmazlıklardan ve zorluklardan kanun bilgisiyle kurtaran yegane varlıklardandır. Bu nedenden dolayıdır ki güzel hizmetleri bakımından avukatıma hediye ne alsam diye düşünüyor olabilirsiniz. İşte bu sayfada da avukatınıza alabileceğiniz özel bir hediyenin en güzel formatı yer alıyor.

İşte bu özel ve cesur kişiliğe size verdiği güzel hizmetlerden dolayı kendine özgü bir armağan verdiğinizde çok sevinecek demektir. Hediye Fabrikası sayfalarında her türlü meslek grupları gözetilerek en güzel hediye alternatifleri isme özle şekilde hazırlanmakta. İşte bu ime özel avukat defter kalem seti de tüm avukat tanıdıklarınıza en güzel hediye olsun dileğini taşıyoruz. Bu güzel avukat hediye setini kendi avukatınıza verebileceğiniz gibi; avukat olan kızınıza- oğlunuza, kardeşinize, eşinize ya da avukatlık yapan anne ve babanıza dahi hediye edebilirsiniz özel gününde. Örneğin 5 Nisan avukatlar günü nde onlara armağan edebileceğiniz bu güzel defter – kalem seti onları oldukça mutlu edecektir hediye olacaktır.

4 senelik hukuk fakültesi eğitimlerinin ardından, tüm kanunları hafızalarının içinde en iyi şekilde tutan, ve yeni çıkan tüm kanunları da hafızalarına ekleyen bu özel insanlara gelin bu güzel jesti çok görmeyin. Siyah- mavi- taba- kırmızı renklerinde sevdiklerinize hediye edebileceğiniz bu defter kalem seti, üzerinde adaletin en güzel simgelerinden olan hassas terazi ve kişiselleştirme baskılarıyla gidecektir onlara. Öte yandan hemen iç kısmında  bulunan ve her an kullanıma hazır tükenmez kalem de  bu hediyenin en güzel detaylarından olacak.

Avukatıma sıradan bir hediye yerine özel hediyeler den almak istiyorum düşüncesindeyseniz kesinlikle bu üründen gönül rahatlığıyla yararlanabilirsiniz. Zira bürosunda, ofisinin masasının üzerinde yer alacak bu defter hem şık duracak hem de oldukça işlevsel olacak.

Kişiye özel tasarlanmış her hediye yıllarca saklanabilecek çok özel bir hatıradır. Sadece hediye ettiğiniz kişiye hitaben tasarlandığından eşi benzeri kimselerde olmayacaktır. Sizde sevdikleriniz için tamamen onlara özel olacak türden bir hediye arıyorsanız Hediye Fabrikası'nın tasarladığı Avukata Hediye İsim Yazılı Defter Kalem Seti ideal bir seçim olacaktır.

Avukat dostlarınızın çok seveceği Avukata Hediye İsim Yazılı Defter Kalem Seti; şık bir not defteri ve zarif bir tükenmez kalem ile beğeninize sunuluyor..

Avukat sevdikleriniz için hazırlatabileceğiniz Avukata Hediye İsim Yazılı Defter Kalem Seti, üzerine işlenecek olan isim ve hukuk bürosu ismi ile kalıcı bir hediyeye dönüşecektir.

Kısa notların, önemli bilgilerin, günlük programların not alınabileceği, önemli imzaların atılacağı Avukata Hediye İsim Yazılı Defter Kalem Seti, hediye edeceğiniz kişilerin hayatını kolaylaştıracak, düzene sokacak harika bir tasarım.

Kapağı adaleti simgeleyen terazi sembolü ile tasarlanan Avukata Hediye İsim Yazılı Defter Kalem Seti, kaliteli yapısı ile yıllarca severek kullanabilecek bir set..

Avukata Hediye İsim Yazılı Defter Kalem Seti'nin mavi-kırmızı-siyah-füme ve taba renkleri arasından dilediğinizi seçip, avukat sevdiklerinize özel hale getirip onlara eşsiz bir hediye vermenin keyfini yaşayabilirsiniz.

 

Avukata Hediye İsim Yazılı Defter Kalem Seti Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:
  • Mavi, kırmızı, füme ve taba renkleri vardır.
  • Çizgili sayfalara sahiptir.
  • Ürün 13 x 21 cm ölçülerindedir.
  • Ürün özelleştirmesi lazer kazıma yöntemi ile yapılmaktadır.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.