X
Hediye Fabrikası » Hediyelik Aksesuarlar » Çakmak Modelleri » Avukat Arkadaşa İsme Özel Siyah Rezistanslı Çakmak
Avukat Arkadaşa İsme Özel Siyah Rezistanslı Çakmak
Avukat Arkadaşa İsme Özel Siyah Rezistanslı Çakmak
Avukat Arkadaşa İsme Özel Siyah Rezistanslı Çakmak
Avukat Arkadaşa İsme Özel Siyah Rezistanslı Çakmak

Avukat Arkadaşa İsme Özel Siyah Rezistanslı Çakmak

64,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138667
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Avukat arkadaşa doğum günü hediyesi almak isteyenlerin asla kaçırmaması gereken bir hediye seçeneği olan Avukat Arkadaşa İsme Özel Siyah Rezistanslı Çakmak ile onları son derece mutlu edeceksiniz. Dilerseniz arkadaşa özel olarak erkek aksesuar seti seçeneklerine göz atabilir dilerseniz de ona bu güzel ve kaliteli çakmak hediyesini sipariş edebilirsiniz. Bu bakımdan avukata hediye olarak hiç düşünmeden alınması gereken kullanışlı bir ürün olacaktır.

Ayrıca avukat babama doğum günü hediyesi olarak farklı ve kullanışlı bir hediye almak istiyorum diyorsanız eğer avukat babaya gönül rahatlığıyla Avukat Arkadaşa İsme Özel Siyah Rezistanslı Çakmak'ı tercih edebilirsiniz. Aynı şekilde erkek arkadaşıma doğum günü sürprizi yaparak onu şaşırtmak isteyenlerin de asla kaçırmaması gereken özel bir hediye seçeneği olan bu çakmak, son derece kaliteli ve şık bir hediye tercihi olacaktır. Eğer erkek arkadaşa sürprizler hazırlayarak avukat arkadaşı şaşırtmak ve onunla aranızdaki samimiyeti artırmak istiyorsanız bu kaliteli dizayna sahip çakmak hediyesi çok doğru bir hediye tercihi olacaktır.

Bütün bunların yanı sıra kadın erkek farketmeksizin avukat arkadaşa doğum günü hediyesi ya da avukatlar günü hediyesi olarak alınabilecek Avukat Arkadaşa İsme Özel Siyah Rezistanslı Çakmak'ı hiç beklemeden onlara armağan ederek onlara sizden unutulmayacak bir anı hediye etmiş olursunuz. Avukat arkadaşa doğum günü ya da yıl dönümü gibi özel günlerde özel olarak sipariş edebileceğiniz ve onu son derece mutlu edecek olan kaliteli bir hediye seçeneği Rezidanslı çakmak, siyah ve mat tasarımıyla dikkatleri üzerine çekerken isim yazılı olması sayesinde hediye sahibinin kendisini özel hissetmesini sağlayacaktır. O halde daha fazla beklemeden bu harika hediye seçeneğini arkadaşa özel olarak sipariş edebilirsiniz. Avukat Arkadaşa İsme Özel Siyah Rezistanslı Çakmak sizi bekliyor!

Avukat Arkadaşa İsme Özel Siyah Rezistanslı Çakmak'ı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Arkadaşa Hediye İsim Yazılı Rezistanslı Çakmak Rüzgarda Sönmez.
  • Çakmak Boyutu 6 x 3,5 cm'dir.
  • Çakmak özelleştirmesi lazer kazıma yöntemi ile yapılmaktadır ve asla silinmez.
  • Gaz doldurulabilir.
  • Avukat Arkadaşa İsme Özel Siyah Rezistanslı Çakmak özenli paketlemesi ile gönderilecektir.

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.