X
Hediye Fabrikası » Erkeğe Hediye » Erkeğe Doğum Günü » Atatürk'ün Sözleri Yazılı Büyük Heykel
Atatürk ün Sözleri Yazılı Büyük Heykel
Atatürk ün Sözleri Yazılı Büyük Heykel
Atatürk ün Sözleri Yazılı Büyük Heykel
Atatürk ün Sözleri Yazılı Büyük Heykel
Atatürk ün Sözleri Yazılı Büyük Heykel
Atatürk ün Sözleri Yazılı Büyük Heykel

Atatürk'ün Sözleri Yazılı Büyük Heykel

399,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F139027
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Atatürk'ü seven herkese özel günlerde anlamlı bir hediye almak istiyorsanız size Atatürk'ün Sözleri Yazılı Büyük Heykel hediye seçeneğini öneriyoruz. Dilerseniz öğretmenler günü hediyesi olarak sevilen öğretmene hediye edebilir, dilerseniz de bayramlarda babaya armağan edebilir ve onları daha önce hiç olmadığı kadar duygulandırabilirsiniz. Üzerinde Atatürk'ün sözleri yazılı olacak bu büyük heykeli hediye sahibi çok beğenecektir.

Doğum günü gibi özel günlerde sevdiklerime edebi hediyeler alarak onları şaşırtmak ve mutlu etmek istiyorum diyenlerin asla kaçırmaması gereken özel bir hediye seçeneğidir. Atatürk'ün Sözleri Yazılı Büyük Heykel ile sevdiklerinize son derece anlamlı bir hediye takdim etmiş olacaksınız. Bu bakımdan en güzel öğretmenler günü hediyesi olacak olan Atatürk'ün Sözleri Yazılı Büyük Heykel ile öğretmenlerinizle aranızdaki samimiyeti oldukça güçlendireceksiniz. Aynı zamanda öğretmen olan sevgiliye sevgililer gününde neler alınır diye kara kara düşünüyorsanız Atatürk'ün Sözleri Yazılı Büyük Heykel onun için çok doğru bir tercih olacaktır. Kadınlar için olduğu gibi 14 şubat hediyeleri erkek için de oldukça önemlidir. Sevgililer günü hediyesi olarak erkeğe alınması gereken anlamlı ve şık bir hediye tercihinde bulunmak isteyenlerin de hiç düşünmeden alabileceği özel bir hediye seçeneği olacaktır.

Bütün bunların yanı sıra ilginç ürünler toptan nasıl alınır diye merak ediyorsanız eğer, Hediye Fabrikası'na uğrayarak sevdiklerinize Atatürk'ün Sözleri Yazılı Büyük Heykel hediye seçeneğini kolaylıkla sipariş edebilir ve sevdiklerinizi sevindirebilirsiniz. Daha fazla beklemeden Atatürk'ün Sözleri Yazılı Büyük Heykel'i gönül rahatlığıyla dilerseniz öğretmenler gününde dilerseniz sevdiklerinizin doğum gününde sipariş ederek sevdiklere takdim edebilirsiniz. En özel hediyeleri her zaman olduğu gibi yine Hediye Fabrikası'nda bulacak ve en özel günlerde arkadaşa, sevgiliye, babaya ya da öğretmene armağan edeceksiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Atatürk'ün Sözleri Yazılı Büyük Heykel'i Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kaide: 10 x 2,5 cm ölçülerindedir.
  • Ürünün yerden yüksekliği 46 cm, genişliği 12 cm,
  • Döküm metal heykelin yaklaşık ağırlığı 5 kg'dır.
  • Atatürk imzasını taşıan sanat, spor, milli egemenlik, eğitim ve adalet temalı özlü sözlerini seçenekler arasından seçebilirsiniz.
  • Atatürk'ün Sözleri Yazılı Büyük Heykel özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.