X
Hediye Fabrikası » Atatürk Hediyeleri » Atatürk Tasarımlı Kişiye Özel Çakmak
Atatürk Tasarımlı Kişiye Özel Çakmak
Atatürk Tasarımlı Kişiye Özel Çakmak
Atatürk Tasarımlı Kişiye Özel Çakmak
Atatürk Tasarımlı Kişiye Özel Çakmak

Atatürk Tasarımlı Kişiye Özel Çakmak

49,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138754
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Ülkesini ve Atatürk'ü seven herkese özel gün hediyesi olarak alabileceğiniz Atatürk Tasarımlı Kişiye Özel Çakmak hediye seçeneği ile sevdikleri daha önce hiç olmadığı kadar mutlu edeceksiniz. Ayrıca üzerine hediye sahibinin ismini de baskılatarak kendisini özel hissetmesini de sağlayabilirsiniz. En güzel yeni yıl hediyeleri arasında yerini alan Atatürk Tasarımlı Kişiye Özel Çakmak ile sevdikleri son derece şaşırtacaksınız. Oldukça şık ve kullanışlı bir ürün olan bu çakmağı kullandıkça hediye sahibi aynı zamanda sizi de hatırlayacaktır.

Ayrıca yılbaşı hediyesi erkek için oldukça önemlidir. Babaya ya da erkek arkadaşa yeni yıl hediyesi olarak alabileceğiniz Atatürk Tasarımlı Kişiye Özel Çakmak ile hediye sahibine unutulmayacak bir anı armağan etmiş olacaksınız. Öte yandan sevgiliye yıldönümü hediyesi olarak alabileceğiniz manevi bir armağan olacaktır. Bu anlamda çakmak hediye seçenekleri arasından kişiye özel bir armağan olan Atatürk Tasarımlı Kişiye Özel Çakmak ile hediye sahibine kendisini oldukça özel hissettireceksiniz. Bütün bunlarla birlikte dekoratif süs eşyaları olarak da kullanılabilecek olan bu çakmak ofis ya da evin bir köşesinde güzelce sergilenebilir ve hediye sahibi çakmağa baktıkça sizi düşünür. Atatürk Tasarımlı Kişiye Özel Çakmak hediye seçeneği, Hediye Fabrikası tarafından kişiye özel olarak hazırlanmakta ve Atatürk'ü seven kişilere armağan edilmelidir.

Hediye Fabrikası özel tasarım ürünlerinden biri olan Atatürk Tasarımlı Kişiye Özel Çakmak'ı size özel sunulan fırsatlardan yararlanarak sipariş edebilir ve doğum günü gibi özel günlerde sevdiklere armağan edebilirsiniz. Doğum günü için arkadaşa, sevgililer günü için sevgiliye ya da öğretmenler günü için öğretmene hediye edebileceğiniz unutulmayacak bir armağan olacağına emin olabilirsiniz. O halde daha fazla beklemeden Atatürk Tasarımlı Kişiye Özel Çakmak hediye seçeneğini hemen sipariş edebilirsiniz.

Atatürk Tasarımlı Kişiye Özel Çakmak'ı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Çakmak Boyutu 6 x 3,5 cm'dir.
  • Çakmak özelleştirmesi Ahşap Üzerine lazer kazıma yöntemi ile yapılmaktadır ve asla silinmez.
  • Gaz doldurulabilir.
  • Atatürk Tasarımlı Kişiye Özel Çakmak özenli paketlemesi ile gönderilecektir.

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.