X
Hediye Fabrikası » Atatürk Hediyeleri » Atatürk Tasarımlı Hediye Duvar Saati
Atatürk Tasarımlı Hediye Duvar Saati

Atatürk Tasarımlı Hediye Duvar Saati

94,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138691
Tavsiye Et >
30 karakter yazabilirsiniz.

Ülkemizin kurucusu olan Mustafa Kemal Atatürk'ü seven babaya ya da arkadaşa doğum günü gibi özel günlerde armağan edebileceğiniz Atatürk Tasarımlı Hediye Duvar Saati hediye seçeneğini, Hediye sahibi çok beğenecek ve evinin ya da ofisinin en güzel yerine bu saati asacaktır. Sevdiklere özel olarak alınabilecek en güzel dekor duvar saatleri arasında yer alan bu tasarım duvar saati, Hediye Fabrikası'nda sizi bekliyor. Aynı zamanda alınabilecek en güzel ev eşyaları içerisinde yer alan Atatürk Tasarımlı Duvar Saati'ni ülkesini seven herkese armağan edebilirsiniz. Milli değerlere saygı duyanların asla kaçırmaması gereken anlamlı bir hediye tercihi olacaktır.

Mesela ülkesini seven kardeşe doğum günü hediyeleri arasından Atatürk Tasarımlı Hediye Duvar Saati'ni tercih ederek kardeşe unutamayacağı bir değere sahip hediye almış olacak ve ona güzel bir doğum günü hediyesi armağan etmiş olacaksınız. Bu güzel duvar saati, ev hediyesi olarak alınabileceği gibi ofis akseusarları olarak da hiç beklemeden alınacak bir hediyedir. Öte yandan öğretmenler için hediye arayışı içerisindeyseniz onlara öğretmenler günü hediyesi olarak Baş öğretmenimiz olan Atatürk Tasarımlı Hediye Duvar Saati'ni öğretmene hediye edebilirsiniz. Öğretmene, arkadaşa, babaya ya da sevgiliye anlamlı ve değerli bir hediye alarak doğum günü gibi özel günlerde onları mutlu etmek istiyorsanız eğer, Atatürk Tasarımlı Hediye Duvar Saati onlara alınabilecek en anlamlı hediyelerden biri olacaktır.

Ülkesini ve vatanını seven kişilere kesinlikle hediye edilmesi gereken hem ev hem de ofis hediye seçenekleri arasında bulunan bu duvar saati, Mustafa Kemal Atatürk Tasarımıyla dikkatleri üzerine çekecektir. En özel hediyeleri sevdiklere armağan ederek onlara verdiğiniz değeri göstermek istiyorsanız eğer Atatürk Tasarımlı Hediye Duvar Saati'ni gönül rahatlığıyla sevdiklere hediye edeceksiniz. Acele edin!

Atatürk Tasarımlı Hediye Duvar Saati'ni Satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • 6 mm ahşap malzeme üzerine baskı yapılmaktadır.
  • Büyük saat modeli 27 cm çapındadır.
  • 1 adet AA pil ile çalışmaktadır.
  • Saat mekanizması olarak ses çıkarmayan akıcı mekanizma kullanılmaktadır.
  • Atatürk Tasarımlı Hediye Duvar Saati özenle hediye paketi yapılarak gönderilmeltedir.

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.